WYKREUJ SWÓJ WIZERUNEK PRZED KAMERĄ

CHCIAŁABYŚ NAGRAĆ SIEBIE, OBEJRZEĆ VIDEO I POMYŚLEĆ: JEST ŚWIETNIE?

 Myślisz o video i FB live, a może twoje serce bije dla podcastu i chcesz popracować nad swoim głosem.

OBEJRZYJ LEKCJĘ VIDEO

Chcesz czuć się dobrze przed kamerą i mieć wpływ na swój wizerunek online? Być może nagrywasz już swoje video i live'y, ale nie do końca jesteś z nich zadowolona i nie wiesz jak to zmienić. A może peszy Cię nagrywanie video z Tobą w roli głównej, bo głos nie taki, a jak się ustawić, a co zrobić z rękami, a lepiej stać czy siedzieć, a jestem zbyt sztywna albo zbyt chaotyczna, i co jeśli wszystko się poplącze…

Spokojnie wszystko jest do zrobienia. Nie musisz urodzić się z talentem aktorskim, aby wyglądać przed kamerą świetnie. Nauczysz się!

PODPOWIEM CI JAK.

Obejrzyj live, który obejrzało już ponad 6 tys osób, o tym jak się do tego przygotować

WIEM JAK PRACOWAĆ Z LUDŹMI TAK, BY WYDOBYĆ ICH SCENICZNY POTENCJAŁ

CO MÓWIĄ OSOBY, KTÓRE ZE MNĄ PRACOWAŁY

Maja Santi Niestroj

www.zarabiajjakobloger.pl

Jestem po pierwszej konsultacji i tak - zdecydowałam się na udział w kursie. Dlaczego? Bo pracuję z kamerą i mikrofonem, a Sylwia pokazała mi, że to nie tylko kwestia poprawienia jakości tego, co robię, ale też mojego własnego zdrowia. Bo dość szybko doszłyśmy razem, że przeciążam głos i faktycznie - często nie mogę nagrywać, bo jakaś chrypa, suchość itd. A chcę być podcasterem i czuję w tym potencjał. Fantastyczna pierwsze lekcja, rzeczowe spotkanie - tylko tak dalej. Dla osób uczących w sieci - wsparcie godne polecenia :)

Edyta Niewinska

www.warsztaty.edytaniewinska.com

Konsultacja z Sylwią to sama przyjemność i moc wspaniałych wrażeń! Sylwia słucha uważnie i daje odpowiedzi - trafiając celnie w sedno problemu. Ogromna wiedza i wspaniała umiejętność uczenia, dużo dobrych rad, przyjemna i przyjazna atmosfera wspólnej pracy - i chcę więcej! Kurs jest świetnie przemyślany, niezwykle ciekawy i porusza te aspekty, o których my, jako laicy, w ogóle nie myślimy. Ja, jako ekspertka, mam do przekazania wiedzę, a Sylwia pomaga w tym, żeby mój przekaz nabrał mocy i żeby moi słuchacze chcieli więcej.

Joanna Religa

http://www.joannareliga.pl

Właśnie jestem po konsultacji z Sylwią. Bardzo polecam! Podpowiedziała mi dokładnie to, czego teraz potrzebuję nagrywając swój podcast. A do tego w fajnej ciepłej atmosferze. Aż chce się więcej:)

Joanna Bogielczyk

www.bogielczyk.com

Polecam konsultacje z Sylwią Dąbrowską!
Sylwia otwarcie dzieli się swoją wiedzą, doświadczeniem, zdradza teatralne triki niedostępne dla zwykłego zjadacza chleba, które pomogą kreować wizerunek. Pełen profesjonalizm!

Karolina Kochanowska-Piekarska

www.babkalekarska.pl

Moje wstępne spotkanie z Sylwią trwało zaledwie pół godziny, a udzieliła mi kilku bardzo praktycznych wskazówek jak się przygotować do nagrywania filmu czy live'u albo po prostu do wystąpienia na żywo. To jest trochę jak zagrzewanie się do walki ;) i od razu zamierzam wszystkie te rady wcielić w życie. Dziękuję!

SPRAWDŹ CZEGO I JAK UCZĘ