Po raz pierwszy w Polsce! [2022] [18+]

Praktyczna wiedza o mikro dawkowaniu psychodelików, którą przyswoisz w mniej niż 10 minut. Poniżej znajdziesz zawartość oraz opinie.

Źródło

Poznaj sklep który uprawia trufle stworzone do mikro dawkowania.

Przygotowanie

Jak wygląda przygotowanie LSD i psylocybiny do wygodnego dozowania.

Protokół

Jak rozłożyć proces w czasie aby cieszyć się efektami jak najdłużej.

terapianowoczesna.pl

Nowoczesny gabinet w którym po prostu czujesz się dobrze, otwarty terapeuta dla którego nie ma tematu tabu, naukowo potwierdzone metody, trwałe i mierzalne rezultaty.

Opinie o mikro dawkowaniu

fc3sbob

"Byłem sfrustrowany ponieważ nie miałem tych wszystkich efektów o których pisaliście. Kiedy jednak patrzę w tył, uświadamiam sobie, że przyśpieszyło to mój rozwój o lata świetlne"

implayergui tarok

"Po 7 latach opornej na leczenie dwubiegunowej depresji, napadach lękowych, myśli samobójczych, OCD oraz zagrażającej życiu reakcji na SSRI, siedzę w fotelu z żoną, w piękne niedzielne popołudnie i jestem szczęśliwy. Słowa tego nie użyłem do opisu swojego stanu przez ostatnią dekadę, aż do dziś"

california king

"Moja motywacja i produktywność wystrzeliła w powietrze. WIEM, że każdy cel jaki sobie wyznaczę jest do osiągnięcia. W końcu codzienna praca i wyzwania jakie się z nią wiążą dają mi masę satysfakcji. Żeby dać wam jakiś punkt odniesienia, powiem, że zanim zacząłem mikro dawkowanie miałem jeszcze pół roku na ukończenie mojej pracy magisterskiej. Ostatecznie skończyłem ją w trzy tygodnie! Zapomniałem co znaczy prokrastynacja"


Cały czas aktualizowany!

Pobierz bezpłatny ebook

I dołącz do newslettera. Raz na jakiś czas otrzymasz mail z wartościowymi materiałami. W każdej chwili będziesz mógł się wypisać.


.