Po raz pierwszy w Polsce! [2024] [18+]

Praktyczna wiedza o mikro dawkowaniu psychodelików, którą przyswoisz w mniej niż 10 minut. Poniżej znajdziesz zawartość oraz opinie.

Źródło

Poznaj sklep który uprawia trufle stworzone do mikro dawkowania.

Przygotowanie

Jak wygląda przygotowanie LSD i psylocybiny do wygodnego dozowania.

Protokół

Jak rozłożyć proces w czasie aby cieszyć się efektami jak najdłużej.

terapianowoczesna.pl

Pokazuję jak wykorzystuję różne, również kontrowersyjne metody do głębszego 
i szybszego rozwoju. 

Podczas rozmowy nie uznaję tematów tabu.

Zapewniam pełną dyskrecję i anonimowość.

Opinie o mikro dawkowaniu

Anonim

"Cały ten proces rozwoju trwa od stycznia 2022 do dzisiaj. Czuję, że pokonałam kamień milowy, a rzeczy kiedyś niedostępne zupełnie, teraz są na wyciągnięcie ręki."

Basia

"Zrzuciłam maskę i żyje mi się 1000x lepiej, swobodniej i prawdziwej. W końcu oddycham pełną piersią. Mam dużo lepsze relacje z rodziną, przyjaciółmi, nawet obcymi ludźmi"

Anonim

"Grzyb pomoże stanąć na nogi, nabrać rozpędu, ale i odpowiednio wyciszyć. To właśnie magiczne grzyby pomogą spojrzeć na własne życie i problemy z boku. Za to LSD polecę każdemu komu brakuje motywacji do działania czy jest wyczerpany codziennością i otaczającą go pracą i potrzebuje energii do rozwiązania problemów w pracy, deadlinem. LSD jest dla kogoś kto jest zdrowy i po prostu chce zwiększyć swoją produktywność i sprawić żeby każdy dzień się liczył."

Cały czas aktualizowany!

Pobierz bezpłatny ebook

I dołącz do newslettera. Raz na jakiś czas otrzymasz mail z wartościowymi materiałami. W każdej chwili będziesz mógł się wypisać.


.