warsztatowe spotkanie w sieci

06.01.2020 (pon.) 18:00 - 20:00 


Zapraszamy artystów, twórców i kreatywnych profesjonalistów na insiderskie spotkanie w sieci, na którym opowiemy o ostatnim roku w Artist in Bloom od kuchni. Zdradzimy sekrety naszych zwycięstw, obśmiejemy potknięcia i opowiemy o stosowanych przez nas metodach, dzięki którym docieramy do celu. Spotkanie jest bezpłatne.

Artist in Bloom to pracownia na warszawskiej Ochocie i podróżująca pop-up school. Wspieramy twórców i profesjonalistów branż kreatywnych w realizacji śmiałych idei i odważnych projektów, poprzez dzielenie się interdyscyplinarną wiedzą i narzędziami pozwalającymi na bardziej świadomą, ukierunkowaną pracę w twórczym środowisku i na współczesnym rynku. Skuteczne strategie, które artyści poznają na sesjach i warsztatach stosujemy także wewnątrz naszej organizacji.2019 to był dobry rok. Świętując jego zakończenie, chcemy zaprosić Was na wyjątkowe spotkanie w sieci, na którym opowiemy Wam o zapleczu i najważniejszych metodach pracy, która pozwalają nam frunąć do przodu.


Zapisy już się zakończyły. Jeśli chcesz dowiedzieć się o kolejnych spotkaniach on-line, zapisz się na nasz Mindsetter.


PROGRAM THE ARTIST'S YEAR

Nasze story będzie miało kilka punktów:

MARZYCIELE, CELE I EFEKTY

Co nam się udało i jak to zrobiliśmy?

Opowieści o spotkaniu skuteczności z pasją.

.

(NIE)POWODZENIA

Co nie poszło zgodnie z planem i jak dzięki temu się rozwinęliśmy?

Opowieści o radzeniu sobie z porażkami.

ACTION PLAN

Jak zorganizować swoją pracę i nie wypaść na zakręcie?

Opowieści o pasji do organizowania i zarządzania, automatyzacji i aplikacjach doskonałych dla twórców, wizjonerów i innowatorów.ANEGDOTY I PRZYGODY

Są takie rzeczy, których nie uczą w szkole. Można je tylko przeżyć. Lub podsłuchać u innych.

Opowieści z pola walki. Projekty kreatywne w praktyce.

SUPERPOWERS

Rytuały, tajne bronie, ninja taktyki.

Opowieści o codziennych praktykach, które zapewniły nam dobrą kondycję psychofizyczną przy szalonym tempie.

Q&A

Wszystko, co chcielibyście wiedzieć o Artist in Bloom, ale baliście się zapytać.

Tak, na tym spotkaniu wszystkie pytania dozwolone.

DLA KOGO?

Jeśli pracujesz w twórczym środowisku, szukasz świeżego spojrzenia na planowanie i chcesz sięgnąć po swoje, czekamy na Ciebie.

Spotkanie skierowane jest do artystów, twórców i kreatywnych profesjonalistów, którzy szukają inspiracji, niestandardowych modeli pracy, które pomogą im bardziej świadomie i skutecznie zrealizować swoje twórcze pomysły w 2020 roku.

PROWADZĄCA

Magda Chołyst

Założycielka Artist in Bloom, pracowni na warszawskiej Ochocie i podróżującej pop up school. Jako coach w nurcie erkissonowskim pracuje z artystami (m.in. muzykami, fotografami, artystami sztuki współczesnej), którym pomaga przekładać odważne wizje i twórcze pomysły na konkretne projekty, cele i przemyślane strategie działania. Jako edukatorka w innowacyjnym nurcie Kaos Pilots, projektuje warsztaty i wydarzenia edukacyjne wspierające rozwój kompetencji zawodowych artystów i profesjonalizację branż kreatywnych. Współpracuje z dużą liczbą instytucjami kultury, festiwalami i szkołami artystycznymi. 

GDZIE I KIEDY SIĘ WIDZIMY?

Data

06.01 (pon.)

Czas

18.00 - 20.00 (2h)

Spotkanie odbywa się online. Szczegóły techniczne znajdziesz niżej.

ASPEKTY TECHICZNE

1. Zapisujesz się i potwierdzasz link zapisu na swoim mailu.
2. Trzy dni przed webinarem dostajesz przypomnienie o spotkaniu.
3.  W dniu webinaru otrzymujesz link aktywacyjny i o 18:00 wskakujesz do sieci (jeśli uczestniczysz przez telefon, musisz wcześniej ściągnąć aplikację Zoom, też wyślemy Ci link).
4. Na ekranie zobaczysz gadającą prowadzącą i prezentację. Ciebie nie widać, ale możesz uczestniczyć w czacie i komentować.
5. Grupa jest anonimowa. Pełna swoboda i luz.

    PYTANIA

    Masz pytania? 

     hello@artistinbloom.eu

    .