Co wpływa na udaną współpracę biznesową?

Trzy lata aktywnej pracy z klientami pozwoliło mi wyselekcjonować najważniejsze TIPY udanej współpracy. To zbiór elementów, które dotyczą obu stron klienta i wirtualnej asystentki. Jeśli myślisz o nawiązaniu współpracy biznesowej z WA lub jeśli jesteś Wirtualną Asystentką ta lista jest DLA CIEBIE! 

Na udaną współpracę biznesową przekłada się nie tylko doświadczenie, terminowość, jakość świadczonych usług. To wiele, wiele innych aspektów, których możesz się nauczyć i wypracować. To, co znajdziesz w checkliście to zbiór moich doświadczeń z klientami. 


Nazywam się Emilia Wasążnik z wykształcenia politolog ale bardziej od polityki lubię zarządzać i koordynować. Od ponad 3 lat pracuję i rozwijam się na rynku Wirtualnej Asysty. Organizuję, koordynuję, wspieram w codziennych wyzwaniach przedsiębiorców ich biznesy. Moje doświadczenie oparte jest na 8 letniej pracy jako Koordynatora Oddziału i Office Managera, dlatego doskonale rozumiem potrzeby moich klientów. Moje
umiejętności z pracy stacjonarnej przeniosłam do Internetu, świetnie odnajduję się w roli Wirtualnej Asystentki, Online Office Managera oraz Zdalnego Koordynatora.

Moje wirtualne wsparcie to źródło komfortu i pewności, że wszystko “dojedzie” na czas i w najlepszej jakości.

To ulga dla moich klientów, że nie muszą umieć zajmować się pewnymi sprawami, za to mogą skupić się na aspekcie merytorycznym pracy i tworzeniu biznesu. Klienci wiedzą, że mogą na mnie liczyć. “Śpią spokojnie” bo wiedzą, że zadania zostaną zrealizowane, przypomnienia ustawione.

Nieodłącznym elementem współpracy są regularne spotkania, podczas których obok spraw zawodowych warto porozmawiać “na luzie”. Dzięki czemu lepiej się znamy, a tym samym lepiej nam się pracuje.

Emilia Wasążnik
właściciel w Assistant Support Wirtualna Asystentka | Koordynacja Biznesu

.