W środku między innymi:


Cele i metodyka treningu siłowego w triathlonie

Zaczynamy od dlaczego - teoretyczne podstawy i potencjalne korzyści

Sposoby łączenia treningu siłowego z treningiem tri

Wyciśnij ze swojego planu jak najwięcej, szukaj synergii i unikaj kontuzji

Przykładowe sesje, plany treningowe oraz opisy ćwiczeń

Krok po kroku pokażę, jak opisywane rozwiązania wprowadzić w życie


Zapisując się na listę otrzymasz e-book BEZPŁATNIE na podany adres mailowy! Jednocześnie dołączysz do newslettera Trinergy, w którym dzielimy się wiedzą, aktualnościami z życia naszej społeczności oraz bardzo rzadko próbujemy coś sprzedać :)

O autorze


Tomek Kowalski

Nazywam się Tomek Kowalski i jestem trenerem triathlonu. Jako trener wpółpracuję zarówno z zawodnikami wyczynowymi, jak i ambitnymi age-grouperami. Moi podopieczni wywalczyli kilkadziesiąt medali Mistrzostw Polski na różnych dystansach i w różnych kategoriach wiekowych, zdobywali kwalifikacje na MŚ Ironman na Hawajach i MŚ Ironman 70.3 oraz wielokrotnie reprezentowali Polskę na arenie międzynarodowej w zawodach ITU. Jeśli interesujecie się triathlonem na pewno znacie nazwiska prowadzonych przeze mnie zawodników - a to dla szkoleniowca chyba najlepsza rekomendacja :)

Od ponad pięciu lat moim głównym projektem jest Trinergy, czyli opieka trenerska na najwyższym poziomie. Poza tym zajmowałem stanowisko trenera głównego Kadry Narodowej oraz koordynatora przygotowań olimpijskich w Polskim Związku Triathlonu.