Nazywam się Magdalena Białecka

Jestem dziennikarką i trenerką pisania. Od 18 lat piszę do najlepszych tytułów na rynku. Od 11 lat uczę pisania. Od 9 miesięcy robię to online.

Pomagam kobietom startującym i tym już działającym online, pisać ich biznes. Spełniam marzenia o lekkim, wciągającym i wyróżniającym pisaniu. Uczę pisać tak, żeby Czytający chcieli więcej.

Pomagam pokonać blokady związane z pisaniem. Pomagam odnaleźć swój styl, język, wrażliwość i inne wyróżniki. Pomagam odnaleźć drogę do pisania, które staje się marką.

Więcej o mnie: www.magdalenabialecka.pl

Joanna Kus-Martinez

twórczyni marki Wild&Slow

„Bardzo skorzystałam z warsztatu Magdy. Stworzyłam plan działania, dużo napisałam , uporządkowałam swoje biznesowe cele i wartości. Wszystko, co piszę stało się dzięki temu spójną całością. Wcześniej zbierałam się długo do pisania i nie wiedziałam, jak mam pisać. Teraz siadam, zastanawiam się, co chcę powiedzieć i piszę. Znalazłam na to swój sposób. Przyjazny, ale konkretny feedback od Magdy pomógł mi się odblokować. Poznałam też odpowiedni dla mnie i dla mojej marki kierunek pisania. I widzę, że on działa. Pisze mi się lżej i szybciej, a inni chcą mnie czytać.”

Barbara Zakrzewska

projektantka graficzna

„Cieszę się, że zapisałam się na warsztat Magdy. Cieszę się, że spróbowałam.  Miałam ogromne blokady – siadałam do napisania posta i pojawiała mi się pustka w głowie. Zaczynałam i skreślałam. I znów - zaczynałam i skreślałam. A na warsztacie dostałam od Magdy konkretne wskazówki, jak podejść do pisania w moim biznesie.  Bardzo pomogły mi też redakcje tekstów robione przez Magdę. Pokazywała w nich, co by zmieniła i tłumaczyła, dlaczego. Dzięki niej zobaczyłam, na co sama mogę zwracać uwagę, żeby lepiej pisać. Bardzo pomogła mi też mała grupa, w której poczułam się na tyle bezpiecznie, żeby pisać i na tyle zobowiązana, żeby terminowo oddawać kolejne teksty. To wszystko razem pomogło mi w zbudowaniu pewności siebie. Teraz wiem, że napiszę. Siądę i napiszę. Dam radę.”

Milena Niebrzydowska

założycielka TADAM Fashion&Marketing i Moda on-line

"Zawsze chciałam pisać lekko, tak żeby odbiorcy chcieli czytać moje teksty. Wcześniej myślałam, że moje treści nie są dość dobre, że napisanie czegoś łączy się z kilkugodzinną katorżniczą pracą. Zanim udało mi się usiąść do pisania i sklecić kilka zdań zajmowałam się wszystkimi możliwymi rzeczami, które były do zrobienia. Pisanie lądowało na końcu tej listy. Kiedy zaczęłam pracować z Magdą nabrałam przekonania, że pisanie wcale nie jest takie straszne, że mogę się nauczyć robić to lepiej. Wystarczy ćwiczyć i krok po kroku rozwijać tę umiejętność. Magda nauczyła mnie, że ozdobniki wcale nie są dobre, że krótkie, zdania są o wiele bardziej wartościowe. Pokazała mi jak czytać i redagować teksty, tak żeby były ciekawe i zatrzymywały czytelnika na dłużej. Teraz pisanie zabiera mi dużo mniej czasu a moje teksty są o wiele ciekawsze."

UWAGA!

Na płatny warsztat pisania wciągających artykułów przyjmę TYLKO 5 OSÓB.

 

W takiej kameralnej grupie ruszymy na przełomie lutego i marca. Razem pracować będziemy przez 6 tygodni. Spotykać będziemy się co tydzień  na platformie do video konferencji Zoom. I pozostaniemy przez ten czas w stałym kontakcie w zamkniętej grupie na Fb. Dzięki temu z każdą osobą będę pracować INDYWIDUALNIE. 

 

 Szczegóły będę przesyłać mailowo zainteresowanym i zapisanym.

Zapisz się do grupy osób zainteresowanych warsztatem pisania wciągających artykułów. 

Wtedy będę mogła przesłać Ci szczegółowe informacje na temat warsztatu i zaprosić Cię na bezpłatne spotkanie na Zoom, na którym zrobimy razem pierwszy krok w stronę pisania skutecznych tekstów. Krok, od którego zaczynają redakcje wszystkich najlepszych tytułów.