Podnosimy kompetencje
współczesnej weterynarii

Cześć, nazywam się Natalia Strokowska i jestem lekarką weterynarii, przedsiębiorczynią i autorką kursów i szkoleń dla studentów i lekarzy weterynarii. Moim marzeniem jest zmiana polskiej weterynarii. I wierzę, że w tych marzeniach nie jestem osamotniona.

Moje doświadczenie zawodowe zbierałam w Polsce, Zjednoczonych Emiratach Arabskich, Wielkiej Brytanii, Szwecji, Norwegii i USA. Praca w tak wielu miejscach i obserwowanie różnych stylów pracy skłoniły mnie do tego, aby swoje doświadczenie przenosić właśnie do Polski - uczyć lekarzy i studentów weterynarii jak leczyć, prowadzić ZLZ, zdobywać nowych klientów i budować weterynaryjny biznes z prawdziwego zdarzenia.

Nikt nie przekona mnie, że harowanie po 12 godzin dziennie w jednoosobowym gabinecie to klucz do sukcesu. To prosta droga do wypalenia zawodowego i wiem jak ono wygląda. Dlatego działam na rzecz większej świadomości środowiska weterynaryjnego na te problemy i pomagam pracować nie więcej, ale bardziej efektywnie.

Jesteś lekarzem weterynarii?

A może jeszcze studiujesz?

Kierujesz ZLZ lub jesteś managerem?

Zostań z nami na dłużej, bo szykujemy dla Ciebie mnóstwo ciekawych treści!

Jeśli chcesz być na bieżąco, to kliknij w niebieski guzik i zostaw nam swojego maila. Dzięki temu będziemy w kontakcie i dowiesz się w pierwszej kolejności o wydarzeniach, artykułach, materiałach i szkoleniach, które organizujemy.

.