Jsi frustrovaná z toho, že nevíš, co tvé dítě chce?

Chceš dát svému dítěti možnost se vyjádřit, přestože ještě plynule nemluví?

Toužíš podpořit své dítě v souladu s jeho vývojovými fázemi?

Znakování je snadný způsob, jak už od nejútlejšího věku může miminko dát najevo své skutečné potřeby. Nauč se znakovat a poznej, co si tvé dítě myslí, co cítí, jak prožívá svět.

Abych ti pomohla na cestě mateřstvím porozumět vývoji tvého děťátka, provedu tě nejen znakováním s dětmi, ale také vývojovými fázemi a krizemi dětí. 

Jak ti znakování s dětmi pomůže v běžném životě?

Naučíš se vidět, co má tvé dítě doopravdy na srdci. Přestaneš předjímat, co si myslí, cítí, přeje, potřebuje, ale také například, čemu se směje nebo co ho aktuálně trápí a bolí. 

Začneš komunikovat s děťátkem partnersky, už nikdy tě nebude limitovat neporozumění svému děťátku. Váš vztah bude inspirací pro rodiče ve vašem okolí. 

Poznáš, na co všechno je tvé  děťátko zralé a nebudeš ho brzdit ve vývoji. Naučíš se, jak komunikovat situace, ve kterých tě nyní přepadá obava ze zranění či jiných následků. 

Díky znakování s dětmi získáš pohodu doma a komunikaci, o které sníš. 

Co říkají maminky o znakování Se srdcem na dlani?

NEJČASTĚJŠÍ OTÁZKY

Pro koho je znakování s dětmi?

 ❤️ Znakování s dětmi je vhodné pro pečující osoby dětí, které ještě plynule nemluví.

Od kdy mohu začít s dětmi znakovat? 

❤️ Znakovat mohu od narození. Díky tomu dávám dítěti moc začít ve chvíli, kdy je připravené. Jedno dítě začne být samo aktivní ve čtyřech měsících, jiné v šesti, další v roce. Všechny varianty jsou v pořádku. 

Je znakování pro děti, kterým byl rok, dva? 

❤️ Rozhodně ano. Tak velké děťátko si v rámci svého vývoje nese už řadu frustrací z neporozumění. Znakování uvolňuje celé napětí a dítě si dokáže říct o pomoc.

Co je to opožděný vývoj řeči? 

❤️ Naše děti jsou jedinečné, stejně tak jejich vývoj. Věk, kdy začne dítě mluvit, se nedá určit. Jsou děti, které poprvé promluví později, než je běžné. Věk tři, čtyři nebo i pět let není výjimečný. Důvodem je opožděný vývoj řeči. Řečové centrum dítěte není připravené. Přesto dnes a denně prožívá situace a emoce, které chce sdílet. Proto je znakování skvělý nástroj, jak ulevit přetlaku děťátka.

Je znakování pro každé dítě?

❤️ Ano, ze své praxe vím, že při správném zavedení znaků si komunikaci užívají všechny děti.

Co v kurzu získáš?

❤️ V členské sekci na webu tě čekají krátká videa, kde tě provedu znakováním s dětmi od teorie po praxi.

❤️ Pravidelný měsíční newsletter, ve kterém proberu jednotlivá témata, která s dětmi prožíváme, díky tomu získáš každý měsíc nový impuls a inspiraci.

Kolik mi zabere znakování času?

❤️ Vše si nastavíš podle svých časových možností, materiály máš k dispozici po dobu jednoho roku.

Pojď s mou podporou předat svým dětem nejen lásku, ale i vědomí, že jsou partnery nehledě na jejich věk. Jednou i tobě budou děti říkat, "Mami, to spolu vyřešíme. Jsi ta nejlepší máma na světě a naprosto jednoznačně tě miluju!" Komunikace snů začíná už u miminek.

Co říkají maminky o znakování Se srdcem na dlani?

.