praktinis asmeninės lyderystės mikro-seminaras: kaip suformuoti stiprią viziją ir įprasminti savo veiklą

per 20 minučių sužinosi konkretų metodą, leisiantį sudėti tvirtus pamatus efektyvesniam vis didesnių tikslų pasiekimui bei stipresniam laisvės ir kontrolės jausmui

seminaro nuorodos siuntimui ir ryšio palaikymui mes naudojame automatizuotą rinkodaros įrankį MailerLite. Užsiregistruodamas sutinki, kad tavo pateikti duomenys būtų perduoti MailerLite, laikantis jų Privatumo Politikos bei Naudojimosi Sąlygų. Tavo el.paštas be papildomo sutikimo nebus naudojamas jokiai kitai informacijai siųsti. 


instruktorius

Tomas Lekavičius yra dirbtinio intelekto kompanijos "Satalia" tarptautinių technologinių produktų vadovas ir verslo konsultantas. Daugiau nei dešimtmetį versle skaičiuojantis praktikas šiuo metu padeda lyderiams ir komandoms tapti stipresniems, spręsti sunkias problemas ir kurti globalioje rinkoje laiminčius technologijų produktus.

Kasdien dirbdamas su patyrusių programinės įrangos inžinierių, verslo analitikų, optimizacijos ekspertų ir logistikos specialistų komandomis bei jų vadovais Tomas kuria ilgalaikius pokyčius komandos valdyme ir lyderystėje, produktų bei organizacijos vystyme. Jis yra dirbęs ar tebedirba su tokiomis kompanijomis kaip Tesco, Nike, Dankse Bank, Mindvalley, Avon, DXC Technology, DFS ir daugeliu kitų.

žiniasklaidoje