Máte rády dobrodružství? K jednomu takovému vás zvu. Vytvořila jsem pro vás malou vizualizační sérii s energetickým tahem a aktivací na konci. Spouštím ji právě v tento magický čas, kdy pouhá jiskřička světla osvětluje temnotu a v nás se rodí nové vize a naděje."Na tuhle vizualizaci jsem byla moc zvědavá, protože jsem cítila jasný pokyn, že se do ní mám pustit a zároveň jsem si byla velmi nejistá, jestli ji zvládnu... zpátky jsem se vrátila celistvá a naplněná. Děkuji ❤" 

Radka

***

"Moc děkuji za krásný čas. Já vizualizace miluju a tak mi bylo hned jasné, že tu Tvoji si moc užiju."

Veronika


Vizualizační série s energetickým tahem 

a aktivací na konci

Po zaplacení obdržíte nahrávku s Novoročním energetickým tahem, ale bude ji předcházet již tradiční slunovratová vizualizace.

V období mezi Slunovratem a Novým rokem s vámi ještě navíc posdílím další magická a aktivační cvičení, které vám pomohou uzavřít energii starého roku. 

Slunovratová vizualizace vám může sloužit k ukončení roku. V nejčernější tmě se narodí jiskřička nového světla a vy se stanete součástí pohádkového příběhu, který se odehrává za tvými víčky.

Novoroční energetický tah speciální vizualizace, která otvírá prostor pro přitáhnutí nových věcí do života. Když do této vizualizace vstupujeme se záměrem, můžeme si přitáhnout třeba nový vztah, nové příležitosti nebo nové finance.

Tento balíček neslouží jen k ukončení roku, ale lze ho využít kdykoliv, třeba ve chvílích, kdy potřebujete vstoupit do nové energie.

***

Cena balíčku je 399 Kč


"Jany hlas mně příjemně provázel a vše krásně plynulo, vrátila jsem se do reality klidná a nečekala jsem vlastně nic. A pak v jedné chvíli u vaření, kdy svou mysl vždy nechávám toulat, přišel AHA moment, ve kterém jsem pochopila. Vše zapadlo a já viděla smysl všeho, co jsem se uplynulé roky učila, začala a nedokončila, opustila..."

ŠárkaNěco starého končí, něco nového přichází, pojďme tomu naproti a pojďme si to společně užít.

Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.
.