Chcesz podarować bliskiej osobie coś wyjątkowego ale nie masz pomysłu?

Świąteczny voucher upominkowy na poradę wnętrzarską o wartości 600zł (wariant Standard) to idealny pomysł na prezent dla osoby, która kupuje mieszkanie, właśnie się urządza lub po prostu chce zmienić coś w swoim domu. 

Porada wnętrzarska (wariant Standard) to dwugodzinna konsultacja - osobiście (na terenie Warszawy lub okolic) bądź zdalnie, podczas której doradzam jak najlepiej urządzić wnętrze pod względem funkcjonalnym, stylistycznym czy kolorystycznym.

Możesz też skorzystać z wariantu Economy o wartości 300zł (tylko online) lub Premium (1100zł) - wystarczy, że do mnie napiszesz a ja przygotuję voucher specjalnie dla Ciebie :-) O poszczególnych pakietach piszę poniżej.

Każdy voucher jest wydrukowany na wysokiej jakości grubym papierze matowym i podpisany imieniem osoby, która zostanie obdarowana. Estetycznie zapakowany, dotrze do Ciebie jeszcze przed Świętami :-)

Czym różnią się poszczególne pakiety:

🎄 PAKIET ECONOMY 🎄
👉 jednogodzinna konsultacja
👉 TYLKO online
👉 cena 300zł
.
🎄 PAKIET STANDARD 🎄
👉 dwugodzinna konsultacja
👉 osobiście (Warszawa i okolice) lub online
👉 cena 600zł
.
🎄 PAKIET PREMIUM 🎄
👉 dwugodzinna konsultacja
👉 osobiście (Warszawa i okolice) lub online
👉 podsumowanie w formie elektronicznej
👉 cena 1100zł

Jeśli masz pytanie dotyczące poszczególnych wariantów porady lub vouchera, skontaktuj się ze mną - chętnie pomogę :-)

Nazywam się Monika Adamczyk-Rokicka i jestem projektantką wnętrz.

Dzięki moim poradom pomogłam już bardzo wielu osobom w metamorfozach lub stworzeniu przestrzeni od zera. Każda z moich porad jest za każdym razem przygotowywana pod kątem konkretnej osoby i dotyczy wybranych przez nią aspektów.
Więcej informacji na temat samej porady można znaleźć na mojej stronie internetowej, dedykowanej tej usłudze (www.porady-wnetrzarskie.pl).
Taki prezent będzie nie tylko oryginalny, ale jednocześnie bardzo praktyczny :-)

Zapoznaj się z regulaminem zakupów.

.