Darmowy webinar już 8 lipca!

Jak się zabrać za swój pierwszy projekt?

Nieważne, czy chcesz zakodować projekt do portfolio, bo planujesz wziąć udział w procesie rekrutacyjnym czy po prostu poćwiczyć umiejętności z ostatnio zrobionego kursu online - webinar na pewno Ci się przyda!

Spotkanie odbędzie się w środę 8 lipca o godzinie 18:00

Aby się zapisać, wypełnij poniższy formularz.

Podczas webinaru opowiem:

- Dlaczego warto kodować swoje projekty

- Skąd wziąć pomysł na projekt

- Jak zdecydować o funkcjonalnościach aplikacji

- Jak wybrać technologie

- Jak zaplanować pracę

- Jakich narzędzi potrzebujesz

- O czym jeszcze warto pamiętać

Link do transmisji dostaniesz ode mnie mailem. Jeśli nie możesz być na żywo, nagranie będzie dostępne później dla osób, które zapisały się na listę.

Przed webinarem dostaniesz kartę pracy, którą będziesz mogła/mógł uzupełnić podczas spotkania.

Webinar jest pierwszym z serii spotkań o pracy nad swoim projektem. W planach są na pewno jeszcze dwa webinary, podczas których pokażę, jak pracuję z gitem pisząc swój projekt, a także jak tworzę demo swojej aplikacji.


* Podając swój adres mailowy wyrażasz zgodę na dołączenie do newslettera Wake up and Code. Zgodę możesz w każdej chwili wycofać. Szczegóły dotyczące przechowywania Twoich danych znajdziesz w polityce prywatności.

Kim jestem?

Nazywam się Joanna Otmianowska. Jestem programistką, autorką bloga Wake up and Code, a także założycielką społeczności "Programuj, dziewczyno!". Kilka lat temu postanowiłam zmienić branżę i od tego czasu kod zaczął towarzyszyć mi wręcz codziennie. Moją misją jest pokazywanie, że programowania może spróbować każdy. Jednocześnie chcę pokazywać, że droga ku zmianie branży to wymagające przedsięwzięcie, na które warto się dobrze przygotować i być świadomym tego, co nas czeka. Aktualnie pracuję nad ebookiem o zmianie branży na IT. A ostatnimi czasy około programistycznymi ciekawostkami najczęściej dzielę się na IG.

.