WARSZTAT SPRAWNOŚCI

nad czym Ty chcesz pracować?WARSZTAT SPRAWNOŚCI - o co chodzi?

Czytając Wasze odpowiedzi przy dołączaniu do naszejj grupy na Facebooku i rozmawiając z Wami na priv zorientowałam się, że dużo z moich Obserwatorów wskazuje na jakąś sprawność jako na słabszą, np.: "Jestem na B1, ale mówienie to chyba A1!, chciałabym zacząć mówić", albo "Mieszkam w Niemczech od ponad roku, ale nie rozumiem co Niemcy do mnie mówią! Stresuję się każdym kontaktem." lub "Nigdy nie uczyłam się jak pisać, a bardzo potrzebuję teraz tego w pracy".

Takim osobom proponowałabym lekcje indywidualne ze mną, ale często okazuje się, że koszt jest za duży, i ja to rozumiem, albo nie możemy dograć terminu. Kursy w szkołach językowych odbywają się natomiast o stałych porach, co nie wszystkim odpowiada. Kursy online, nawet jeśli znajdziemy dopasowany idealnie do naszych potrzeb często zostawiają nas samych sobie, a my potrzebujemy FEEDBACKU, informacji co robimy dobrze, a co warto poprawić.


JAK TO DZIAŁA?

1. Wybierasz sprawność (mówienie / słuchanie / czytanie / pisanie / + gramatyka użytkowa lub NOWOŚĆ  - WYMOWA) którą chcecie ćwiczyć.

2. Wypełniasz ankietę i informujesz mnie w ten sposób o Twoich potrzebach, celach językowych, zainteresowaniach, poziomie.

3. Dobieram Ci materiał i daję instrukcję co z tym zrobić.

4. Odsyłasz mi efekty Twojej pracy

5. W ciągu 24 godzin (dni robocze) dostajesz ode mnie feedback.

6. Jeden "cykl" warsztatu to 8 lub 10 takich zadań (Ty decydujesz), dwa razy w tygodniu. (Ale może być szybciej jeśli chcesz).

DLACZEGO WARTO?

 koncentrujemy się na sprawności, z którą masz problem, albo chcesz doskonalić, ale nie skupiamy się tylko na niej, bo poszczególne sprawności rzadko występują odizolowane, prawie zawsze łączą się z inną np. słuchamy ➡ mówimy / piszemy , czytamy ➡ piszemy / mówimy. Wyrażając się obrazowo - rzadko ćwiczymy tylko jeden mięsień na siłowni, prawda?

 dobieram tematy dostosowane indywidualnie do Twoich potrzeb, zainteresowań i poziomu. Zdobycze neurodydaktyki potwierdzają, że gdy coś jest dla nas ciekawe - uczymy się chętniej i szybciej :)

 "Warsztat sprawności" podąża za myślą Edwarda Thornedika, który zajmował się andragogiką, czyli tym, jak uczą się dorośli. Twierdził, że dorośli uczą się tego, co jest celowe, pożyteczne i przydatne. A my tylko tym będziemy się zajmować! Moja nauczycielska praktyka to potwierdza ;)

 otrzymujesz feedback, czyli informację zwrotną co robisz dobrze, a nad czym warto popracować

 "Warsztat" jest 55% tańszy, niż lekcja indywidualna ze mną! (1 lekcja = 90 zł, 1 warsztatowe zadanie 36 zł (czyli całość tylko 290 zł (za 8 zadań, 350 zł za 10 !) 

 za 40 zł możesz wykupić jednorazowe zadanie, by dowiedzieć się, czy to coś dla Ciebie - wiele nie ryzykujesz.

  
Elastyczność - w pełni decydujesz się KIEDY będziesz pracować nad niemieckim (pod warunkiem, że dwa razy w tygodniu wyślesz mi zadanie ;) )

  
Wygoda - wszystko odbywa się drogą mailową, nie potrzebujesz loginów, ani haseł. Zakładamy indywidualny dokument tekstowy, żeby wszystko było pod ręką i w jednym miejscu

 sprawdzone metody i łatwe narzędzia ;)

ZAPISZ SIĘ NA LISTĘ A NA BIEŻĄCO BĘDĘ CIĘ INFORMOWAĆ O KOLEJNEJ EDYCJI I WOLNYCH MIEJSCACH

Jeszcze się wahasz? Poznaj opinie Uczestników poprzednich edycji!

"Warsztat Sprawności"  to bardzo ciekawy, dobrze pomyślany a przede wszystkim niezwykle rozwijający program. Osobiście podobało się to, że raz wysyłałaś mi filmy video, krótsze lub dłuższe, a innym razem były zaś to teksty. Dzięki temu nie nudziłem się i na każde zadanie zawsze czekałem z niecierpliwością i olbrzymią ciekawością na jaki temat, tym razem będę mógł się wypowiedzieć. No właśnie temat, zadane przez Ciebie tematy były interesujące i w dużej części związane z moimi zainteresowaniami. Uważam, że rozsyłana przez Ciebie ankieta, dotycząca zainteresowań kursanta przed wzięciem udziału w kursie, to był "strzał w dziesiątkę". Ponadto w dużym stopniu zmotywowałaś mnie do dalszej pracy i podniosłaś moją pewność siebie w kwestii wypowiadania się w języku niemieckim. Osobiście czuję się znacznie lepiej kiedy mówię po niemiecku i mniej boje się popełnienia błędów. Dziękuje bardzo za te 10 zadań oraz za poprawione błędy i jednocześnie gratuluję kreatywności i pomysłu. Mam nadzieję, że jeszcze kiedyś wezmę udział w prowadzonym przez Ciebie kursie. 

- Dawid Kita

Bardzo Ci dziekuje za nowa przygode jaka byly Warsztaty. Byla to bardzo ciekawa i nowa dla mnie forma nauki, z ktorej jestem bardzo zadowolona. Mimo ze dopiero zaczynam swoja przygode z jezykiem niemieckim, sporo materialu powtorzylysmy, nauczylam sie tez bardzo duzo nowych zagadnien.

Chcialabym powtorzyc Warsztaty jesli nadarzy sie znowu okazja.

Vielen Dank!

- Katarzyna S.

Pani Martyno, jestem mega zadowolona ze współpracy z Panią, te pieniądze to najlepiej zainwestowane jak tylko można sobie wyobrazić, to milowy krok w stronę poznania języka. Bardzo dziękuję za pomoc, polecam każdemu kto chce szybciej poznać tajniki języka.
Podobała mi się różnorodność wybieranych tematów, ich różny poziom trudności, od takiego prostszego po typowe wypowiedzi rodowitych Niemców. Uważam że było warto, daje to wiele możliwości poprawienia swojego poziomu wiedzy. I ta systematyczność, nie ma mowy żeby nic nie robić dzień po dniu bo temat goni temat. Jeszcze raz dziękuję i pozdrawiam serdecznie 

- Ewa Rok


Kto Cię zaprasza?

Martyna Mroczka- autorka kursu online "Przypomnij sobie niemiecki", webinarów dla zaawansowanych, trenerka nauczycieli i założycielka marki Majstersztyk Językowy. Pasjonatka nauczania i miłośniczka efektywnych metod nauczania.

.