Warsztat redakcji i korekty 

Jesteś początkującym korektorem, masz za sobą pierwsze zlecenia i chcesz się sprawdzić pod okiem mentora? Przekonaj się, czy warsztat to rozwiązanie dla Ciebie!

Jak wygląda struktura warsztatu?

Spotykamy się w zamkniętej kameralnej grupie na Facebooku i przez trzy tygodnie pracujemy nad różnymi tekstami. W tym czasie masz możliwość bezpośredniego kontaktu z prowadzącą poprzez zadawanie pytań oraz rozmowę w czasie live'ów. W pakiecie VIP otrzymujesz dodatkowy tekst do opracowania
i indywidualny feedback.

3 tygodnie pełne wiedzy
i praktyki

Pracujemy w niewielkiej grupie przez trzy tygodnie. Możesz w dowolnej chwili zadać pytanie osobie prowadzącej i skonsultować wszelkie wątpliwości. Możesz także wymieniać spostrzeżenia z pozostałymi uczestnikami i korzystać z siły wsparcia osób, które są na takim poziomie jak Ty.

Warsztat, jak sama nazwa
wskazuje, ma na celu szlifowanie umiejętności pracy z tekstami. Jeśli
tylko znajdziesz czas na pracę w grupie, wyniesiesz z niego naprawdę
dużo wiedzy.

3 zupełnie nowe teksty 

do opracowania, minilekcje

i ćwiczenia

Pracujemy nad redakcją i korektą różnych tekstów, których nie było w poprzednich edycjach. W ramach minilekcji przepracowujemy wybrane problemy językowe.

3 spotkania z korektą 

na żywo 

+ panel dyskusyjny i Q&A
na Zoomie

Prowadząca wykona na żywo redakcję i korektę każdego tekstu, a Ty będziesz mogła porównać swoją wersję i zadać wszelkie pytania podczas sesji pytań i odpowiedzi. Nagrania będą dostępne do odtworzenia, ale najwięcej zyskasz, będąc na żywo.

Podczas paneli dyskusyjnych porozmawiamy w szerszym gronie o wszelkich wątpliwościach!

Zamknięta grupa

na Facebooku

Kameralna grupa, w której możesz pytać o wszystko, dodawać screeny z wątpliwymi fragmentami, a nawet nagrywać filmy i mieć kontakt z prowadzącą i innymi uczestnikami przez całe trzy tygodnie.

Jeśli nie masz konta na Facebooku, będziesz mogła pobierać materiały z dropboxa (tam też będą zamieszczane odpowiedzi), a pytania zadawać podczas spotkań na Zoomie.

 

 Indywidualny feedback

W pakiecie VIP warsztat kończy się  indywidualnym feedbackiem!

Certyfikat uczestnictwa


Każdy uczestnik, który zda test końcowy, otrzymuje imienny certyfikat udziału w warsztacie. Nasza firma jest wpisana do rejestru firm szkoleniowych.

Nowa formuła warsztatu została przygotowana według wskazówek uczestniczek poprzednich edycji. Jeszcze większa różnorodność tekstów, jeszcze więcej sprawdzania wiedzy, jeszcze więcej możliwości sprawdzenia się na różnych etapach procesu wydawniczego!


NOWOŚĆ!

Otrzymasz certyfikat ukończenia warsztatu opatrzony naszym numerem ewidencyjnym 2.12/00269/2022

Od słowa do słowa od września 2022 roku figuruje w Rejestrze Firm Szkoleniowych.

Praktyka czyni mistrza!

Tylko ćwicząc i wykorzystując wiedzę w praktyce, jesteśmy w stanie doskonalić nasze zawodowe kompetencje.

 Najbliższy warsztat startuje 14 listopada 2022 roku. Liczba miejsc jest ograniczona! Możesz kupić swój bilet wstępu od dzisiaj do 10 listopada lub do wyczerpania miejsc.

Ile to kosztuje?

✔️ dostęp do 3-tygodniowego warsztatu

✔️ zamknięta grupa na Facebooku

CENA: 549 zł brutto 

 

✔️ dostęp do 3-tygodniowego warsztatu

✔️ zamknięta grupa na Facebooku

✔️ dodatkowy tekst do opracowania i indywidualny feedback 

CENA: 699 zł brutto

Co mówią o warsztacie uczestniczki poprzednich edycji

FAQ

1. Czy otrzymam fakturę VAT?

Tak.

2. Uczestniczyłam(-łem) już w poprzedniej edycji. Czy warto ponownie wziąć udział?

Każda edycja zawiera zupełnie nowe materiały ćwiczeniowe oraz nowy tekst do indywidualnej pracy, więc nie musisz się obawiać tego, że ćwiczenia się powtórzą. Jeśli tylko formuła warsztatu spełniła Twoje oczekiwania, zapraszam ponownie :)

3. Czy otrzymam certyfikat?

Tak, jednak w obecnej edycji (i każdej kolejnej) certyfikaty otrzymają osoby, które wypełnią test końcowy, oraz osoby, które kupią PAKIET VIP z indywidualnym feedbackiem.  Certyfikat będzie opatrzony naszym numerem ewidencyjnym 2.12/00269/2022, ponieważ Od słowa do słowa od września 2022 roku figuruje w Rejestrze Firm Szkoleniowych.

4. Czy mogę kupić bilet na raty?

Tak, masz taką możliwość. Wybierz interesujący Cię pakiet, kliknij w sklepie usługę P24NOW i podążaj dalej za instrukcją.


.