Malowanie farbami akwarelowymi to sama przyjemność – pozwalają osiągnąć fantastyczne efekty i ciekawe faktury, praca z nimi nie wymaga specjalnej przestrzeni, schną raz dwa i nigdy się nie nudzą.

2018-04-08

11.00-14.00

Co będziemy robić?

Podczas warsztatów będziemy ćwiczyć i obserwować, jak farby zachowują się z wodą i ze sobą nawzajem, a także z innymi mediami (tusz, sól). Pokażemy też kilka trików, które pomogą „okiełznać” technikę. W efekcie powstaną piękne kartki - możecie je wykorzystać jako dodatek do prezentu:) 

Dla kogo?

Dla osób, które nie miały do czynienia z akwarelami, nie wiedzą jak zacząć, chciałyby miło spędzić czas, oswoić się z tą techniką i zainspirować się do samodzielnego wykonywania prac.

Uczestnicy mają zapewnione:

- własny blok (10 arkuszy), pędzel oraz paletę → będzie można je zabrać do domu
- będziemy malować farbami akwarelowymi w tubkach

*Oprócz bloku „na wynos” będzie też możliwość przetestowania drugiego rodzaju papieru, którego używam w codziennej pracy, innych rodzajów farb (farby w kostkach, ecoline)

Tak było na ostatnich warsztatach :)


O nas

Aga Kobylińska

agakobylinska.wordpress.com

Nazywam się Aga Kobylińska, zajmuję się projektowaniem wzorów nadrukowywanych na tkaniny (i inne powierzchnie użytkowe). W większości przypadków motywy maluję akwarelami – to moja ulubiona technika! - a następnie skanuję i odpowiednio przygotowuję do druku. Zajmuję się tym zawodowo od 3 lat, prowadzę własną firmę, a z wykształcenia jestem psychologiem :) 

Her Eyes Studio

fb.com/HerEyesStudio

Her Eyes Studio to miejsce, w którym tworzymy piękno dla każdej z Was. Nasze profesjonalne stylistki, które zostały wyszkolone przez mistrzynię polski Alonę Ruban zadbają o to aby Twoje rzęsy wyglądały nieziemsko pięknie a przy tym bardzo naturalnie. Zajmujemy się również stylizacją brwi, wykonujemy makijaże okolicznościowe jak i te na co dzień. Organizujemy tematyczne sesje zdjęciowe.

Jak do nas trafić?

Cena i zapisy

Cena warsztatu dla jednej osoby to 260 zł
Ilość miejsc ograniczona, decyduje kolejność zapisów.