Już za:

Dni
Godzin
Minut
Sekund

Witaj,

mam na imię Beata i zapraszam Cię na warsztaty stepowania z Guillem Alonso Alcalay, które odbędą się w Krakowie w dniach 18-19 kwietnia.

Kilka słów o mnie.

Od 7 lat prowadzę MyTap, która jest wciąż jedyną szkołą stepowania w Krakowie.

Gdy rozpoczynałam naukę, w Krakowie nie było miejsca, gdzie można by się uczyć stepowania. Jeździłam więc na warsztaty i festiwale organizowane w Europie.

W miarę jak rozwijała się szkoła wiedziałam, że oferta zajęć MyTap ma umożliwić naukę stepowania każdemu kto poczuje taką chęć i że będą to zajęcia na najwyższym poziomie.

Dlatego przywiązuję dużą wagę do tego, jakich gości zapraszam do prowadzenia warsztatów w Krakowie.

I dziś z ogromną radością mogę Cię zaprosić do udziału w warsztatach z Guillem Alonso Alcalay.

Guillem Alonso Alcalay

Jest  jednym z czołowych światowych nauczycieli.

Założył słynną szkołę stepowania Luthier w Barcelonie. 

Stepowania uczył się w Nowym Jorku, a jego nauczycielami byli m.in. Brenda Buffalino, Barbara Duffy, Savion Glover.

Był członkiem czołowych amerykańskich zespołów takich jak American Tap Dance Orchestra, Manhattan Tap, Tap Collective, Steps Ahead.

Jest jedną z osób mających największy wpływ na rozwój społeczności tancerzy stepujących w Barcelonie, a przede wszystkim mającą wpływ na ogromną ilość młodych ludzi, którzy pokochali stepowanie.

W 2010 roku otrzymał nagrodę Dansacat za całokształt pracy artystycznej w Katalonii.Znasz to uczucie, gdy jesteś na warsztatach, godzina mija strasznie szybko a Ty czujesz, że dopiero zacząłeś poznawać nauczyciela i czerpać z jego wiedzy?

Warsztaty z Guillem maja formułe tzw. "intensive".

Dostajesz w sumie 5 godzin stepowania z jednym nauczycielem.  Masz wtedy szansę poznać jego styl, sposób uczenia, więcej "wchłoniesz".

W trosce też o Wasz komfort ilość miejsc na sali jest ograniczona.  Chcę abyście mogli w pełni skupić się na zajęciach, a nie na szukaniu dla siebie miejsca na sali. 

Przewidujemy maksymalnie 18 osób w grupie.

Sobota - Niedziela

10.00 - 12.30 Grupa początkująca + 

13.00 - 15.30 Grupa średniozaawansowana/ zaawansowana

Opis poziomów

Początkująca +  Zajęcia przeznaczone dla osób regularnie uczęszczających na zajęcia od ok. 1,5 roku, dobrze znających  podstawy stepowania, czujących się komfortowo w zapamiętywaniu prostych kombinacji. 

Shuffle, flaps, kombinacje paddle and roll, podstawowe time steps nie są Ci obce? To ten poziom jest dla Ciebie.

Średnio-zaawansowana/ Zaawansowana – zajęcia dla osób regularnie uczęszczających na zajęcia od m.in. 3 lat wykonujących kombinacje o zróżnicowanym stopniu trudności i w szybkim tempie.

Masz solidną technikę, potrafisz odnaleźć się w różnych wariacjach rytmicznych,  szybko się uczysz, lubisz wyzwania? Wybierz tę grupę.

Rejestracja

Uczniowie MyTap mają prawo pre-rejestracji, która rozpocznie się 18 lutego. W pre-rejestracji do wykorzystania jest pula 10 miejsc w grupie.

Oficjalne zapisy rozpoczną się 19 lutego.

Jeśli nie chcesz przegapić informacji o zapisach, wpisz się na listę osób zainteresowanych warsztatami a otrzymasz przypomnienie o zbliżającym się terminie.

.