Dogadaj się ze swoimi myślami

 

czwartek, 13. 09.2018

19:00

 

Twoje życie ma rozmiar Twoich myśli. Upewnij się, że nie są za małe.

Z umysłem trzeba się, obchodzić bardzo ostrożnie. Wiedzieć, kiedy warto z niego korzystać i jak to robić. Niestety, jako dzieci zamiast uczyć się jak uczymy się co myśleć. W efekcie, nasze umysły najczęściej zastygają, kiedy jesteśmy nastolatkami. Przyswajamy mnóstwo wiedzy, ale nasz sposób myślenia ciągle pozostaje taki sam. I to on decyduje o tym, jakie mamy życia. Nie my.

Podczas webinaru "Dogadaj się ze swoimi myślami"

- nauczysz się sprawdzać, kiedy w przeszłości powstały Twoje przekonania i jakie jest ich źródło

- poznasz sposób na odkrycie przekonań, które powstały, kiedy byłaś dzieckiem lub nastolatką, a teraz blokują Ciebie i Twoje życie

- dowiesz się, jaki jest związek między myślami i emocjami

- przekonasz się, że często myślimy zamiast czuć i usłyszysz, jakie są tego konsekwencje

- poznasz podstawowe zasady zarządzania myślami. Dzięki temu raz na zawsze wyrzucisz ze swojego życia zamartwianie się i poczucie samotności


Jesteś gotowa przewietrzyć swój umysł i wyrzucić z niego myśli, które są za małe na to, jakie życie chcesz mieć?


Webinar odbędzie się w czwartek, 13. 09.2018 o 19:00 i będzie trwał ok. 1h.

Nie możesz być na żywo? Nie martw się. Po zakończeniu webinaru otrzymasz link do strony, na której przez 24h będzie dostępne jego nagranie.


Kim jestem i dlaczego organizuję ten webinar?

Nazywam się Ania i uczę kobiety, jak dogadać się ze sobą i z innymi

W swojej pracy pokazuję, jak rozmawiać ze sobą, żeby dowiedzieć, o co mi chodzi, czego potrzebuję i jak to mogę sobie dać, żeby w tym skomplikowanym świecie... nie zwariować.

Często to ryzyko zwariowania wynika właśnie z kultu myślenia, którym żyje nasza zachodnia cywilizacja. Nie wiemy, jaka jest różnica pomiędzy myślami i emocjami, jak zarządzać jednymi i drugimi, żeby one działały na naszą korzyść. Organizuję ten webinar po to, żebyś poznała te podstawowe zasady higieny wewnętrznej i już nigdy nie była zdana na łaskę i niełaskę swoich myśli.


Czas zacząć decydować o tym, jakie myśli myślisz.