Oto Twój prosty sposób mający znaczący wpływ na Twoje zdrowie, Poczucie Wolności i Bezpieczeństwa oraz Dobrostan

Czy marzyło Ci się kiedyś mieć większe poczucie wolności uwalniając się od różnych, codziennych potrzeb będących niczym smycz..?

lub podróżować po świecie bez lęku o jedzenie, czy będzie Cię na nie stać lub czy będzie zjadliwe przez Europejczyka..?

czy marzyło Ci się, by iść ulicami miast czy spotykać się biznesowo czy prywatnie z innymi bez paniki przed pandemią?

albo mieć dosyć alergii, nietolerancji pokarmowych i restrykcyjnych diet..?

albo żyć tak, by omijać szerokim łukiem szpitale, apteki i to nie z lęku ale z braku potrzeby..?

albo marzyło Ci się, by choć trochę powstrzymać procesy starzenia i w wieku swoich rodziców czy dziadków czuć się inaczej, sprawniej i mieć wreszcie czas na hobby..?

TO jest dla Ciebie! Może jeszcze o tym nie wiesz : )

Zapraszam Cię, do przygody jaką jest wszechstronny rozwój

i niecodzienne możliwości. Ta „przygoda” ma doprowadzić przede wszystkim do uzyskania poczucia bezpieczeństwa, wzrostu kondycji psycho-fizycznej, odporności, radości życia, Intuicji, kreatywności. Uwolnić od blokad energetycznych i wzorców, które przyciągałyby przykre zdarzenia.

Jak to uzyskać?

Poprzez Dietę Praniczną,

którą propaguję od 2004 roku ale w pierwszej kolejności,

jej najłagodniejszą wersję -

Post Praniczny.

Zapisz się na BEZPŁATNY webinar "Post Praniczny a Dieta Praniczna - Fenomenalne korzyści!"!

Już w ten piątek 17 kwietnia o 20!

Zadbaj świadomiej o świątynię dla Ducha

W dzisiejszej dobie, gdy pożywienie zalewające rynek bazuje na produktach modyfikowanych genetycznie, głęboko przetwarzanych, nasyconych nawozami, konserwantami, barwnikami, chemią pod wszelaką postacią i tłuszczami trans mamy dwa wyjścia dla większości i trzecie dla nielicznych:

1) konsumować to, co jest oferowane przez wielki rynek, w przystępnych cenach (a nawet bardzo tanio w zamian za jakość) nie zastanawiając się nad skutkami takiego wyboru lub udając, że dotyczą one innych ludzi (którzy chorują, starzeją się, są zmęczeni życiem...)

2) kupować produkty ekologiczne, najwyższej jakości, z dobrych źródeł (co sporo kosztuje a gwarnacji nie ma...)

3) zastosować nowe, genialne rozwiązania na miarę  Świadomego Człowieka Nowej Ery

Czy wiesz, że to, co wydaje się odlotowe może okazać się najlepsze..?

Kim jestem patrząc duchowo i niekonwencjonalnie..?

Boską Istotą w ludzkim ciele. Podobnie jak Ty i inni.

Po studiach w Polsce i we Francji, na Sorbonie,

dobrze wyedukowana, stałam się...

specjalistką od tematów nietypowych, odlotowych, łączących  sprawy ziemskie i niebiańskie, pozwalających nam rozwijać w pełni swój anielski potencjał, żyć  świadomie, godnie i szczęśliwie. Jestem przykładem tego, że rozwój duchowy może iść w parze z rozwojem materialnym czyli tzw prosperitą. Przykładem tego, że osoby mające wglądy, wizje, rozwiniętą intuicję, zajmujące się sztuką  mogą zajmować się tzw "biznesami" i racjonalnie patrzeć na życie radząc sobie doskonale tak z duchowością, jak i materią. Obalam mity, że albo rozwój duchowy albo materialny. Dzisiaj są takie czasy, że możemy mieć jedno i drugie. Powiem więcej -

TO NASZE ZADANIE.

A co do sztuki i artystów...

to właśnie ONI i wszelkie tzw Artystyczne Dusze

mają największe szanse na wielki skok w rozwoju i osiąganiu niezwykłych sukcesów dzięki rozwiniętej prawej półkuli mózgowej i łatwości w generowaniu Uczuć Wyższych.

Te cechy, jakości, wartości są niczym silniki na drodze rozwoju.
Artyści
są wrażliwi, empatyczni, widzą i czują więcej niż przeciętny człowiek i niestety, wielu potraktowanych zostało jako niezrównoważonych. Wystarczyło, że taki ktoś buntował się na takie traktowanie i niezrozumienie i już negatywna opinia o nim pogłębiała  się. Potem utarło się, że oni "tacy są". Tymczasem bioenergoterapeuci, wróżki i osoby zajmujące się tzw channelingiem, dzięki temu, że widzą to, co wielu artystów,  mają mnóstwo klientów i zarabiają na tym pieniądze, są szanowane.  Artyści, za to samo co widzą tamci, uważani bywają za...świrów.

I jeszcze wmawia im się, że nie zarobią na własne utrzymanie, bo ich "zawód" to takie nic....

Sztuka może rozwijać w nas uczucia wyższe, wprowadzać piękno, harmonię i tym uzdrawiać

o ile przedstawia piękno.

Dzisiaj wypacza się pojęcie o sztuce ale to jest celowe działanie....

i artyści wyśmiewani byli też celowo...

i wiele działań pomagających nam żyć w zdrowiu i szczęściu też jest wyśmiewanych, dyskredytowanych celowo...


Och, życie...

a tak przy okazji...

Dzisiaj wiele osób chce mieć wglądy, jasnowidzenie, jasnosłyszenie, znać się na ziołach, leczyć energią a kiedyś za to palono na stosie...

Dlatego uważam, że pora zmienić krzywdzącą opinię o artystach i wielu sprawach...: )

Zapisz się na BEZPŁATNY webinar "Post Praniczny a Dieta Praniczna - Fenomenalne korzyści!"!

Już w ten piątek 17 kwietnia o 20!

Kim Jestem patrząc przyziemniej... ?

Nazywam się Zofia Buczma ale znana jestem bardziej z duchowego imienia Veni jakiego używam od 21 lat prowadząc kursy, pisząc książki o samorozwoju, nagrywając CD i malując obrazy energetyczne. Prowadzę sesje indywidualne oparte na oczyszczaniu dysharmonijnych wzorców, blokad czy traum zapisanych w Podświadomości, czytam z kroniki Akaszy, pomagam zharmonizować wszystkie "części" siebie i sfery życia w harmonijną całość dającą PEŁNIĘ. Jestem też energoterapeutką, masażystką (w tym masażu tajskiego ukończonego u źródła czyli w Tajlandii czy Pulsingu Światła i Miłości). Jeśli trzeba pracuję z transformującym dźwiękiem tzw Anielskim Śpiewem. Widzę Istoty ze świata duchowego Anioły, Istoty Natury i inne. Komunikuję się z Nimi. Odbieram też informacje od osób, które są już "po tamtej stronie".


Generalnie j
estem propagatorką zdrowego, radosnego, twórczego i spełnionego życia. I mam na myśli poziom zarówno duchowy, osobisty jak i materialny. Zajmuję się tym „zawodowo” od 25 lat, prowadząc własną firmę.

Od 2004 roku zajmuję się również odżywianiem pranicznym, co znacznie przyspieszyło rozwój mój i moich kursantów. Wydałam kilka książek o rozwoju osobistym, na podstawie doświadczeń własnych i osób z przeprowadzonych kursów, m.in."Odżywianie Światłem. Moja przygoda z jedzeniem inaczej. Dieta Praniczna", dwutomową "Droga Do Gwiazd":, almanachy z wierszami-przekazami. Kolejna wiedza już czeka do następnych tytułów.

Występowałam wielokrotnie na Harmonii Kosmosu u Janusza Zagórskiego z wykładami, na rozmowie w Jego niezależnej Telewizji, trzykrotnie we włoskich mediach, na spotkaniach ezoterycznych, kilkakrotnie na targach zdrowia w Londynie oraz dwukrotnie w Polskiej TVP2 Pytanie na śniadanie. Mi osobiście nie zależy na ukazywaniu się w "oficjalnych" mediach gdyż część z nich szuka tylko sensacji a nie MOŻLIWOŚCI CZŁOWIEKA kryjących się w danym temacie jednak dzielenie się z innymi niesamowitymi możliwościami to ważna sprawa, bo razem zmieniamy Świat na lepsze : )

Specjalizuję się w Detoxach, które nazwałam Pranicznymi gdyż budują zupełnie inną świadomość niż tradycyjne detoxy. To samo jest z postami – jest różnica między postem tradycyjnie robionym a postem nazwanym przeze mnie Pranicznym. Zachęcam Cię do poznania tej istotnej różnicy.

Tylko w przeciągu ostatnich 12 miesięcy przeprowadziłam
ponad 400 Medytacji wspomagających nasz rozwój, w tym sporo dwugodzinnych, cotygodniowe Medytacje Praniczne na wsparcie w tym temacie, do tego wiele kursów i sesji indywidualnych z wglądem i rozwiązaniem tematów trudnych. Takich sesji były setki na przestrzeni ponad 20 lat. Mam na nie własny "patent", swoją autorską, niezwykle skuteczną metodę.

Sporo medytacji, wykładów i sesji poprowadziłam charytatywnie w Polsce, Anglii, Francji, Włoszech. Przez wiele lat żyłam "na walizkach" podróżując  po świecie. Poprzez Europę, Afrykę, Azję i Amerykę ucząc się, doświadczając, uzdrawiając siebie, pomagając, propagując dobre idee. Jeszcze mi została Australia i Nowa Zelandia ale zatrzymała mnie plandemia dlatego od roku działam online... :)

Mimo ukończenia studiów w Polsce i za granicą, mimo możliwości jakie daje mi moje wykształcenie, preferencji do nauk ścisłych takich jak matematyka i fizyka oraz znajomość kilku języków obcych zajmuję się tematami niekonwencjonalnymi, powiedziałabym nawet nierozumianymi, ponieważ widzę w tym niesłychane możliwości, wartości, dobro, piękno i korzyści dla Duszy, dla Ciała, dla Umysłu i to zarówno własnego jak i innych. Widzę w tym korzyści  dla Świata.

Co propaguję i dlaczego..?

W 2004 wprowadziłam do obiegu nazwę „Dieta Praniczna” i ideę z tym związaną. Miałam na myśli korzystanie z mocy umiejętności odżywiania praną ale bez konieczności wyzbywania się jedzenia do końca życia, tak aby jak najwięcej osób mogło z tego pomysłu skorzystać dla poczucia bezpieczeństwa, osobistego rozwoju, wygody, wzrostu duchowego i poszerzania świadomości a tym samym globalnego przebudzenia. I nadal widzę, że to wyjątkowa droga do samorealizacji i zmian na lepsze w globalnej skali.

Na bazie konstruktywnych, 17 letnich doświadczeń w temacie Diety Pranicznej poszłam dalej opracowując Post Praniczny, najdelikatniejszą wersję Diety Pranicznej. Dzięki Postom Pranicznym czy Diecie Pranicznej miliony ludzi mogą uwolnić się od przywiązania do jedzenia, z korzyścią dla Ciała, Umysłu i Ducha. Z korzyścią dla siebie, innych i Planety.

Dobrze jest umieć oscylować pomiędzy jedzeniem materialnym i „nie jedzeniem” i czuć się prawdziwie wolnym, bez lęku o byt a możliwość sięgania po tradycyjne jedzenie nie wygasa.

Reasumując od tej przyjemnej strony – nawet jeśli lubisz jeść to też możesz wzrastać budując w sobie świadomość praniczną i wolność od lęku przed głodem, śmiercią, chorobami, brakiem pieniędzy. Budujemy nową świadomość zbiorową bez lęków a za to z zapisami ułatwiającymi nam odważne sięganie po swoje talenty i predyspozycje służące nam zawodowo i prywatnie do lepszego życia.

Kocham jazdę na nartach...

Kocham Koty...

Kocham to, co robię...

Jakie korzyści wyniesiesz z webinaru ?

Dowiesz się, że nie musisz podzielać losu wielu ludzi starzejących się czy chorujących, zdających się na los lub ...pastylki.

Dowiesz się, że zawsze jest wyjście z każdej sytuacji a to ogromnie wzmacnia i dodaje skrzydeł...

Dowiesz się co daje Post Praniczny i Dieta Praniczna i że jest to w zasięgu Twoich możliwości z pakietem korzyści i możesz zrobić to sam/sama bez wydawania grosza a jeszcze oszczędzając pieniądze!

Wzmocnisz się psychicznie i dowiesz się jak można bezpieczniej iść przez chaos życia .

Oto możliwe korzyści o ile zechcesz po nie sięgnąć!

Spektrum jest szerokie ale to od Ciebie zależy ile zaczerpniesz! Jak szeroko otworzysz ramiona i co w nich zostanie!

Ta „przygoda” z Postem Pranicznym lub Dietą Praniczną ma doprowadzić do uzyskania lepszej wersji samego siebie, odnalezienia swego miejsca w świecie jak w układance z puzzli i mieć pozytywny wpływ na innych i świat, z którym stanowimy jedność.

Co ma nam dać dokładniej :

wzrost poczucia bezpieczeństwa, życie bez lęków, wzrost odporności, witalności i radości życia, a tym samym utrzymanie zdrowia, kondycji ciała i umysłu, mimo przybywających lat i tych okoliczności, w jakich przyszło nam żyć.

Ponadto ma pogłębić intuicję, wewnętrzne prowadzenie i tak potrzebną na co dzień kreatywność.

Uwolnić od słabości, złych nawyków, zapisanych w ciele traum, skutków stresu i toksycznych emocji a także wzorców postępowania, które przyciągały przykre zdarzenia.

Warto wspomnieć o wzroście poczucia własnej wartości, pewności siebie, odwagi do działania, poprawie relacji z innymi i wzmacnianiu umiejętności bycia sobą bez oglądania się na to, „co powiedzą inni”.

Zapisz się na BEZPŁATNY webinar "Post Praniczny a Dieta Praniczna - Fenomenalne korzyści!"!

Już w ten piątek 17 kwietnia o 20!

Powiesz: skoro to jest takie dobre, to dlaczego jeszcze o tym nie trąbią w mediach i nie uczą w szkołach...?

i dlaczego nadal jest głód w Afryce...?
No właśnie - dlaczego?
odpowiem na webinarze.

Jak sądzisz, skoro od 25 lat prowadzę własną firmę szkoleniową i artystyczną a od 17 lat mówię o Diecie Pranicznej i wciąż mam wspaniałych słuchaczy, w tym lekarzy, prawników, mundurowych, księgowych...

całe spektrum zawodów,

to czy poruszane przeze mnie tematy mogą być wartościowe..?

A co piszą Uczestnicy moich spotkań?

o odpoczynku od jedzenia i nie tylko...

Na pranie jestem od czasu do czasu

przez dwa tygodnie, potem jedzenie, pojedyncze dni bez jedzenia. Jeśli nawet jem to raczej raz dziennie, czasem to tylko parę gryzów.

Z pewnością nie tradycyjne 3 razy dziennie czy więcej. Głodówki mi nie wychodziły ani posty a gdy sobie mówię,

że to odżywianie praną i stosuję Twoje porady to waga się utrzymuje i bardzo dobrze się czuję. I tak już od wielu lat. Przestałam chorować, jestem odporna nawet jak wokoło grypy. Lżej ubieram się zimą. Wyszłam z anemii, o dziwo

a nie zważam na to, co jem, jak wcześniej, błogosławię jedzenie, zmieniłam swój stosunek do niego. Mam większą wytrzymałość na fizyczne trudy, spokojniej reaguję na niespodziewane sprawy i ludzką niecierpliwość. Sprawność fizyczną mam większą. I zdecydowanie więcej radości

i pomysłów, spokoju o byt. Jadam, bo jeszcze lubię jedzenie

i chodzę ze znajomymi do restauracji, spotykam się z rodziną. Dla nich to ważne a jeszcze nie rozumieją, że robić inaczej to nic niepokojącego. Widzą jednak we mnie zmiany na plus. Ogromny plus. Dziękuję Veni, że jesteś.

Pomagaj nam dalej.


Kochana Veni!

Chcę Ci podziękować nie tylko za cudowne Medytacje i Śpiew Językiem Światła, które czyszczą jak prysznic, podnoszą wibracje, świadomość i nie trzeba nic robić:), czy za przekazy pozwalające spojrzeć na Świat z innej perspektywy. Pragnę wyrazić dziś wdzięczność za książkę: „Droga Do Gwiazd” która pomaga spotkać się z samym sobą i uwalniać z różnych wzorców w domu, w swoim własnym tempie. Jestem w trakcie pracy z nią od jakiegoś czasu, poznaję siebie i czyszczę się mocno:). Jest bardzo konkretna, ma mnóstwo przykładów, podpowiedzi i wspaniałe ćwiczenia:). Moje ulubione to: Komin, Piramida i Diamentowa Kąpiel. Można też otworzyć książkę gdzieś:) i zobaczyć siebie teraz, co właśnie zrobiłam:). Pozdrawiam serdecznie i dziękuję:)

Kochana Veni!

Serdecznie dziękuję za cudowne spotkanie Exclusive Light Seminar- Gala Love&Light zorganizowane w pięknym miejscu. Transformuję się po nim tak mocno jak po inicjacji pranicznej, tylko jakby subtelniej. Mam wrażenie, że poszerzył się kanał przepływu energii. Dziękuję również za intensywną pracę nad nami przez cały tydzień po spotkaniu i medytację on-line.

Jestem wdzięczna też za ćwiczenia oczyszczające, doenergetyzowujące, podnoszące wibracje i świadomość z książki "Droga Do Gwiazd". Są świetne na dzisiejszy czas.

Pozdrawiam serdecznie:)

Zapisz się na BEZPŁATNY webinar "Post Praniczny a Dieta Praniczna - Fenomenalne korzyści!"!

Już w ten piątek 17 kwietnia o 20!

Po Detoksach Pranicznych

VENI

Dziękuję. To najbardziej owocne 4 dni z mojego życia. Obiecuję, że będę informować Ciebie o moich postępach. Dziękuję za prowadzenie i ta pozytywną energię, której doświadczyłam i będę doświadczała w dalszym życiu. Do zobaczenia.

*

Jestem zadowolona, chętna na więcej takich spotkań. Wiedza podana w sposób bardzo przystępny, spokojny, mądry. Pozytywna energia zostaje nawet po zajęciach. Podejmuje próbę wejścia na tę ścieżkę. Dziękuję bardzo

*

Warsztat przyniósł mi dużo spokoju i odprężenia i wzmógł mój gigantyczny apetyt : ) na podążanie Nową Ścieżką. Dziękuję Ci za to Veni

*

Poczułam jak lekko mogę się czuć mając pusty przewód pokarmowy. (chociaż od czasu do czasu)

*

Rozluźniłam się, zrelaksowałam. Zamierzam być bardziej uważna na słowa.
Uwolniłam się od rzuconej na mnie „klątwy”. Zamierzam choć trochę zmienić stosunek do niezdrowej żywności, mniejszą presję wywierać na
dzieci.

Media

Zdrowie , witalność, dokonywanie pozytywnych zmian w życiu, wzrost świadomości, zwiększanie poczucia wolności i tego, że każdy sam dla siebie jest sternikiem okrętu, jakim jest ŻYCIE to jest to, co proponuję  na  moich autorskich kursach czy innych spotkaniach.

Czasem wystarczy drobna podpowiedź,

by obrać

lepszy kurs...


Przyjdź na BEZPŁATNY webinar i dowiedz się sam/sama co możesz ZYSKAĆ

Bądź z nami on line, zrelaksuj się, poszerz wiedzę i możliwości!

TAK!!!

zapisuje się na bezpłatny webinar

Pamiętaj - nikt Cię do niczego nie namawia - sam-sama poczuj SERCEM,

bo tam jest najlepsza podpowiedź!

Zapisz się na BEZPŁATNY webinar "Post Praniczny a Dieta Praniczna - Fenomenalne korzyści!"!

Już w ten piątek 17 kwietnia o 20!

Z pozdrowieniami
Veni & Ekipa

.