CÍTÍŠ SE BEZNADĚJNĚ?

FRUSTROVANĚ?

BEZ ENERGIE?


CHCEŠ BÝT ZASE VITÁLNÍ, ZDRAVÁ A PLNÁ ENERGIE?

Už žádné "diety", drastická cvičení a "mučení". Co když to jde bez cvičení (pouze chůze), změnou některých drobností, v klidu a pohodě?

Pár měsíců stačilo, abych byla nejen zdravější, vitálnější, měla mnohem víc energie a jasnou mysl, ale ještě jako bonus o 20kg lehčí.

Chceš vědět, jak na to? Ukážu Ti ve webináři ZDARMA,
jakých 7 jednoduchých kroků jsem uplatnila pro trvalou změnu ke zdravější a spokojenější sebe sama.

  Už se nemusíš cítit ve vlastním těle jako v cizím.

Stačí se přihlásit a můžeš shlédnout webinář ZDARMA,
bude přístupný do 10.4.2022.

Ještě si nejsi jistá, jestli je webinář pro Tebe?

Čti dál...

Sama jsem si prošla různými kurzy, semináři, přečetla spoustu knih, pracovala s kouči, využila hypnoterapii a vyslechla si mnoho rad a tipů, jak být zase zdravá a fit, ale jako kdyby na mě nic nezabíralo.


Vypadalo to, že všem kolem fungovalo počítání kalorií - menší příjem a větší výdej energie, ale já byla na místě a i když se mi podařilo třeba trochu zhubnout, do pár týdnů jsem to vše nabrala zpět a ještě něco navíc.


Ve vlastním těle jsem se cítila jako ve vězení, nekomfortně a byla ze sebe nešťastná. A když jsem byla nešťastná, ještě více jsem zajídala své emoce. Dostala jsem se do bodu, kdy jsem byla na nejvyšší váze, kterou jsem kdy měla a už mě nebavilo v tom déle setrvávat. Věděla jsem, že potřebuji změnu,

Ale jak to udělat?
Jak z toho začarovaného kruhu ven?


Věděla jsi, že až do 80.let se testovaly všechny fitness programy, diety i farmaceutika jen na mužích? Ženské tělo však fungue úplně jinak a tak teď až 75% neurologických problémů postihuje právě ženy - nevhodným stravováním, cvičením a neznalostí, jaký dopad na nás mohou mít různá léčiva a jiné chemické látky všude se vyskytující (v kosmetice, ve vodě, v půdě, ve vzduchu...).

A i potom, co se začalo testovat na ženách, testovalo se na ženách v menopauze anebo těch, co braly hormonální antikoncepci.

Ale co my ženy, co nebereme HA a máme normální pravidelný (možná často nepravidelný) cyklus? Musí být přeci nějaká jiná cesta, než že musíš mít větší výdej než příjem a určitě zhubneš. Tento model však často vede k různým poruchám příjmu potravy. A pokud je úspěch diet zhruba jen 3%, ten věčně omýlaný model asi nefunguje.


Je potřeba zvolit zcela jiný přístup, než jaký je stále

zažitý a běžně doporučovaný.

Neváhej, přihlaš se a podívej se na záznam webináře

ZDARMA, bude přístupný do 10.4.2022.

.