Wejdź na własną spokojną drogę w macierzyństwie

Zapisz się na bezpłatny webinar 

wtorek, 17 listopada 2020 r., godz. 21:00

Jesteś świadomą mamą, która stara się nie działać na rodzicielskim autopilocie, lecz w oparciu o aktualną wiedzę i własne refleksje. Macierzyństwo to dla Ciebie nieustająca droga rozwoju.

Pragniesz dać swojemu dziecku bezpieczną więź i szacunek. Chcesz wspierać jego rozwój i stale pogłębiasz wiedzę na ten temat, aktywnie szukasz rozwiązań rozmaitych trudności.

Marzysz o tym, aby Twoje dziecko wyrosło na świadomego, szczęśliwego, empatycznego dorosłego, który ma dobry kontakt ze sobą i jest autentyczny w relacjach z innymi ludźmi.

Wierzysz w głębi serca, że nie ma niegrzecznych dzieci, a jedynie takie, którym skończyło się paliwo i że kiedy dziecko nie współpracuje, najbardziej potrzebuje naszej miłości i wsparcia.

Jesteś przeciwniczką klapsów, kar, szantażu emocjonalnego, straszenia, izolowania – słowem, przemocy fizycznej czy emocjonalnej w jakiejkolwiek formie.

Takie masz przekonania i tak działasz, kiedy jesteś spokojna i wyregulowana. 

A jednak… częściej, niż byś chciała, brakuje Ci spokoju: bywasz wytrącona z równowagi, zachowujesz się niezgodnie ze swoimi wartościami, „jedziesz na autopilocie”, czasem wstępuje w Ciebie gad i mówisz lub robisz coś, czego potem żałujesz.

A może… zazwyczaj jesteś dość spokojna, ale nie czujesz się spełniona w roli mamy? Masz wrażenie, że Twoja macierzyńska droga nie jest tak naprawdę Twoja, że czegoś ważnego Ci w niej brak?

Nie jesteś sama. Rzekłabym, że jesteś w doborowym towarzystwie mądrych, dobrych, świadomych kobiet, z którymi mam wielką przyjemność pracować jako coach i coach kryzysowy, a także wymieniać wiadomości jako blogerka i autorka książek dla dzieci i dorosłych o samoregulacji.


Chodź do mnie na bezpłatny webinar! Porozmawiamy o tym, czego Ci brakuje do pełni człowieczeństwa w roli mamy i co możesz z tym zrobić.

Webinar odbędzie się:

00 Days
00 Hours
00 Mins
00 Secs

Podczas webinaru:


- Zastanowisz się nad tym, co dla Ciebie oznacza własna spokojna droga w macierzyństwie i dlaczego to ważne, abyś nią podążała,

- Poznasz 7 potężnych przeszkód, które możesz napotkać na tej drodze,

- Dowiesz się, jakie kroki są niezbędne, abyś pokonała te przeszkody

- Opowiem Ci o moim nowym półrocznym programie mentoringowym WYREGULOWANA MATKA   Informacje techniczne


     Udział w webinarze jest bezpłatny, osoby zarejestrowane otrzymają mailem wszelkie niezbędne informacje i dodatkowe materiały. 

     Udział na żywo nie jest niezbędny: nagranie webinaru będzie dostępne przez tydzień.


     Nazywam się Agnieszka Stążka-Gawrysiak. Pracuję z mamami, które zmagają się z nadmiernym stresem, złością, kryzysem. Pomagam im odzyskać emocjonalną równowagę, zbudować piękną codzienność i wyposażyć dzieci w szczęśliwe dzieciństwo. Dokładnie takie cele stawiam samej sobie jako wysoko wrażliwej mamie trzech synów w wieku od 4 do 9 lat, w tym jednego wysoko wrażliwego.

     Jestem profesjonalnym coachem i coachem kryzysowym, mentorką i facylitatorką podejścia Self-Reg, które pomaga zrozumieć stres i lepiej zarządzać napięciem i energią. Prowadzę blog DyleMatki.pl i jestem autorką dwóch książek o samoregulacji dla dzieci i dorosłych: „Self-Regulation. Opowieści dla dzieci o tym, jak działać, gdy emocje biorą górę” oraz "Self-Regulation. Szkolne wyzwania”. Moja praca jest dla mnie źródłem nieustającego spełnienia i rozmaitych wyzwań. 😊

     Chodź do mnie na webinar!

     wtorek, 17 listopada 2020 r., godz. 21:00

     .