BEZPŁATNY WEBINAR DLA KOBIET:

"TWOJA OBECNOŚĆ - TWOJA MOC"

Być może JESTEŚ teraz w miejscu w którym:

 ➳ Trudno ci BYĆ uważną na siebie i na to, co się w tobie i w twoim życiu wydarza, mimo tego, że w głębi siebie  tęsknisz za bliskim kontaktem ze sobą                      

 ➳  Masz poczucie, że cały czas jesteś w swojej głowie analizując, krytykując, oceniając siebie i otaczający cię świat, co jest bardzo uciążliwe i przytłaczające

 Masz poczucie, że nie żyjesz tak jakbyś mogła, chciała i potrzebowała,  a to jak wyglada twoje życie nie jest spójne z twoim wnętrzem

Masz trudności w podejmowaniu wyborów, decyzji i działań w zgodzie i harmonii ze sobą

Powtarzasz wciąż te same automatyczne wzorce zachowań / reakcji, które cię nie wspierają, są ograniczające i krzywdzące, a  w efekcie  tego masz poczucie, że wracasz wciąż do tego samego miejsca / punktu wyjściowego

                                                             

DZIĘKI WEBINAROWI:

  ➳ Odkryjesz  i doświadczysz w jaki sposób twoja wewnętrzna MOC jest  nierozerwalnie związana z twoją umiejętnością BYCIA uważną i obecną w sobie, w tu i teraz.

 ➳ Dowiesz się jak wychodzić poza automatyczne schematy oraz ograniczające, powtarzane latami wzorce zachowań i reakcji.

 Poznasz praktykę dzięki której zaprosisz do swojego codziennego życia więcej uważności, obecności, samoświadomości i  mocy.                                                        

 Skontaktujesz się ze swoją głęboką mądrościa i prawdziwymi wewnetrznymi zasobami.

Cześć, mam na imię Aneta.


Jestem coachem w podejściu Zen Coachingu . Pomagam  kobietom  odkrywać bliską i wspierającą relację ze sobą, tak aby mogły  żyć autentycznie i spójnie ze swoim wnętrzem.

Moją pasją jest wspieranie w świadomym, uważnym i spełnionym życiu.

CO O PRACY ZE MNĄ MÓWIĄ MOJE KLIENTKI:

"

Aneta zapewnia ciepłą i otwartą przestrzeń, w której czuję się bezpiecznie, odkrywając swoje cienie i najbardziej niewygodne lęki. Czułam się wspierana przez jej empatię i nieoceniające podejście, więc odważam się wyrazić to, co pojawia się w chwili obecnej.

Doświadczam, że moje uczucia są w porządku, niezależnie od tego, co czuję i że to jest ok być przestraszonym i wrażliwym.

Pomogła mi połączyć się z moimi głębszymi tęsknotami i potrzebami, co było potężnym przypomnieniem moich intencji stojących za codziennymi działaniami. Mam jasność lęków i wglądu w to, jakie przeszkody stoją na drodze, abym świeciła swoim światłem i podejmować działania zgodnie z moimi marzeniami.

Serdecznie mogę polecić Anetę jako coacha wszystkim, którzy chcą być widziani i słyszani z prawdziwą empatią.

Cindra

"

To nadzwyczajne jakie to dla mnie wartościowe. Myślę,że jest w coś w otwartych pytaniach które zadaje i które prowadzą do znalezienia odpowiedzi , rozwiązania w sobie. Jest coś więcej niż to. Chodzi o to jak podczas sesji naprawdę znalazłam ten blask, głębszą częsć siebie. Naprawdę nie mogę tego opisać, to trochę przypomina magię. Sposób w jaki zadaje pytania, przestrzeń i cisza. Podczas sesji czuję, że jestem w kontakcie z głębszą częścią siebie. I to jest dla mnie bardzo pomocne, kiedy wychodzę z sesji do tygodnia codziennego życia. Bardzo pomocne są również pytania co mogę zrobić z tym, co odkryłam na sesji i jak chciałabym wnieść to w swoje życie. Bardzo ważne jest dla mnie integrowanie tego, co robię na sesjach. Wcześniej potrzebowałam tego aby ktoś trzymał dla mnie przestrzeń, teraz mam znacznie więcej możliwości , aby zrobić to sama. I chcę czegoś więcej. To więcej to coś co Aneta zapewniła podczas sesji i co pozwoliło na to, aby spotkać się z głębszą częścią siebie, różnymi częściami siebie, również tymi zlęknionymi, które nie czują się dobrze. Bardzo doceniam to, że na sesjach było dostrojenie się do ciała; rzeczywiste i prawdziwe uczucia pochodzą stamtąd. Mam poczucie jasności , że jestem gotowa na to, aby życ z miejsca ześrodkowania w sobie.

Olivia

"

Aneta trenowała mnie przez 10 sesji. Rozpoczęłam coaching bez jasnego celu, ponieważ przechodziłam wiele zmian, dość zagmatwanych i emocjonalnych w tamtym czasie. Podeszłyśmy do takich tematów jak system wierzeń, wartości, ograniczenia, kariera, rozwój osobisty, rodzina. Aneta rzuciła mi wyzwanie, aby ponownie odkryć, kim naprawdę jestem i czego chcę w bezpiecznej i nieoceniającej przestrzeni. Jeśli miałabym znaleźć słowo opisujące najważniejsze korzyści z tych sesji, będę musiała wybrać JASNOść. Praca z Anetą była bardzo pouczająca. I to była wielka rzecz, której potrzebowałam w okresie przejściowym. Bardzo polecam Anetę! Jest świetnym trenerem i praca z nią może zakończyć się na nowym poziomie! Bardzo dziękuję Aneta za wsparcie, które pozwoliło mi stworzyć ogromne zmiany w mojej perspektywie.

Edyta 

ZAPISZ SIĘ NA WEBINR

Piątek 17 czerwiec 2022 o 19:00 

Webinar odbędzie się na platformie ZOOM. Po zapisaniu się na niego otrzymasz mailem link do pokoju webinarowego, w którym odbędzie się spotkanie.

                    


TWOJA OBECNOŚC - TWOJA MOC.


Wypełnij poniższy formularz, aby  zarezerwować swoje miejsce na warsztacie. Zaproszenie wraz z linkiem na warsztat otrzymasz mailowo po zapisaniu się.

.