Spokój rodzi spokój

12 sposobów na opanowanie złości

Kup dostęp do webinaru NA ROK

tylko do 13.04.2020 za jedyne 10 zł

Ten webinar obejrzało w ciągu tygodnia kilkanaście tysięcy osób!

Jesteś świadomą mamą, która pragnie wychowywać swoje dziecko w oparciu o bliską więź i szacunek. Chcesz wspierać jego rozwój i stale pogłębiasz wiedzę na ten temat. Pracujesz nad sobą, rozwijasz się, aktywnie szukasz rozwiązań swoich trudności.

Jesteś przeciwniczką klapsów, kar, szantażu emocjonalnego, straszenia, izolowania – słowem, przemocy fizycznej czy emocjonalnej w jakiejkolwiek formie.

Wierzysz w głębi serca, że nie ma niegrzecznych dzieci, a jedynie takie, którym skończyło się paliwo i że kiedy dziecko nie współpracuje, najbardziej potrzebuje naszej miłości i wsparcia.

Działasz zgodnie ze swoimi wartościami, wiedzą i przekonaniami, kiedy jesteś spokojna. A kiedy nie jesteś... 

… kiedy nie jesteś spokojna, wstępuje w Ciebie gad. Tracisz wtedy kontakt ze swoimi wartościami, wiedzą i przekonaniami, a Twoją myślą, mową i uczynkiem rządzi złość, wściekłość, furia, wkurw! Widzisz moment, kiedy TO znowu się zbliża, a jednak nie potrafisz zapobiec wybuchowi. 

Myślisz: „O nie, nie tym razem!” – a jednak TO robisz. Znów. Czymkolwiek TO jest (krzykiem, straszeniem, poniżaniem, szarpaniem, klapsami), bardzo nie chcesz tego robić. A jednak TO robisz - choć ostatnim razem przysięgałaś sobie, że nigdy więcej.

Potem masz okropne wyrzuty sumienia. Przepraszasz dziecko, ale masz poczucie, że to za mało. Myślisz, że nie potrafisz być taką mamą, jaką chciałabyś być i że Twoje dziecko zasługuje na coś lepszego, niż TO.

Brzmi znajomo…? Dla mnie tak. Też byłam w tym miejscu i nadal bywam, ale na szczęście coraz rzadziej.

Podczas webinaru:

 • dowiesz się, jakie zmiany zachodzą w Twoim ciele i umyśle, kiedy wybuchasz złością,
 • dowiesz się, kiedy możesz w miarę łatwo zapobiec wybuchowi, a kiedy to jest bardzo trudne lub wręcz niemożliwe,
 • i najważniejsze: poznasz 12 technik, które pomagają obniżyć napięcie i/lub przekierować energię złości i w efekcie zapobiec wybuchowi.

   Czy dzięki webinarowi będziesz od tej pory chodzącym spokojem?

   Nieeeeee :) 

   Ale jeśli będziesz systematycznie stosować omówione przeze mnie podczas webinaru techniki, częstotliwość i niszcząca siła Twoich wybuchów złości ulegnie zmniejszeniu

   Naprawdę warto - gra toczy się o dużą stawkę: dobrostan Twój i Twojego dziecka!


   Webinar już się odbył...

   Days
   Hours
   Mins
   Secs

   Jestem wysoko wrażliwą mamą trzech synów, w tym jednego wysoko wrażliwego. Moja rozwojowa droga zaczęła się niespełna osiem lat temu, kiedy po raz pierwszy nawrzeszczałam na mojego synka. Przeraziło mnie to tak bardzo, że postanowiłam szukać profesjonalnego wsparcia. 

   Dziś sama daję takie wsparcie wrażliwym, świadomym mamom w podobnej sytuacji. Jestem coachem, coachem kryzysowym i facylitatorką podejścia Self-Reg, które pozwala lepiej zrozumieć stres i zarządzać swoim napięciem i energią

   W mojej pracy stale dostaję feedback, że to, co robię, pomaga poradzić sobie ze stresem i złością i budować lepszą relację z dzieckiem, nawet – a raczej: zwłaszcza – wymagającym czy wysoko wrażliwym.

   Zapisz się i zdobądź dostęp na rok za 10 zł

   .