4.11 godz. 11:00

Zapraszamy na bezpłatny webinar dla przedsiębiorców z Polski Wschodniej, którzy mają w planach ekspansję zagraniczną. 

Myślisz o wprowadzeniu produktów na nowe rynki zagraniczne, a Twoja firma ma siedzibę lub oddział w Polsce Wschodniej?

Jeśli tak, to możesz otrzymać nawet do 800 tysięcy złotych dofinansowania na działania związane z internacjonalizacją. Dodatkowe środki to ogromna pomoc przy takim przedsięwzięciu. Jednak trzeba mieć dobrze opracowaną strategię ekspansji, żeby je efektywnie wykorzystać.

Dlatego zapraszamy Cię na bezpłatny webinar, z którego dowiesz się jak skorzystać z dofinansowania oraz w jaki sposób wybrać najlepszy rynek zagraniczny dla Twoich produktów.

Z pierwszej części dowiesz się:

  • jakie wymogi musisz spełnić, aby ubiegać się o dofinansowanie
  • od czego zależy wysokość dofinansowania, o którą możesz się ubiegać
  • na co dokładnie możesz przeznaczyć otrzymane środki

W drugiej części opowiemy:

  • co wziąć pod uwagę wybierając kraj do ekspansji? Wielkość rynku, dostępne kontakty, łatwość obsługi pozyskanych tam klientów, potrzebne certyfikaty, konkurencję?
  • co będzie najistotniejsze w Twojej sytuacji?

Wiemy, że liczba pytań rośnie, im bardziej zagłębiasz się w to zagadnienie. Dlatego w trakcie webinaru wyjaśnimy w jaki sposób wybrać kryteria istotne dla Twojej firmy oraz pokażemy konkretne narzędzia analityczne do zastosowania.

Udział bezpłatny, wymagana rejestracja!

Osoby zapisane otrzymają dostęp do nagrania. 

Do webinaru pozostało: 

00 Days
00 Hours
00 Mins
00 Secs

Webinar poprowadzą: 

Joanna M. Fogler

Joanna M. Fogler

Chief Innovation Strategist w Fundacji MOST. Od 12 lat wspiera rozwój innowacji współpracując z naukowcami, startupami, MŚP, inkubatorami przedsiębiorczości i funduszami inwestycyjnymi. Wspólnie z przedsiębiorcami wypracowuje modele biznesowe (w tym zawierające strategie internacjonalizacji, określenie segmentów potencjalnych klientów i propozycji wartości), weryfikuje przyjęte założenia z rynkiem; wyznacza ścieżki komercjalizacji, kierunki rozwoju, cele strategiczne i pomaga je wdrażać podnosząc wyniki finansowe i efektywność biznesową firm. Autorka kilkudziesięciu biznesplanów, strategii komercjalizacji i rozwoju. 

Katarzyna Ślusarczyk

Managing Partner w EXEQ.Od 12 lat zajmuje się doradztwem w zakresie pomocy publicznej na działalność B+R, w szczególności oceną potencjału projektów, doborem adekwatnych źródeł finansowania w Polsce i Europie, adaptacją projektów do wymogów najlepiej dopasowanych instrumentów pomocowych. Doświadczenie w koordynacji ponad 100 projektów doradczych pozwoliło jej na zdobycie ogromnej wiedzy na temat zasad korzystania przez przedsiębiorstwa z pomocy publicznej, prowadzenia projektów i ich sprawozdawczości.

.