Zostaw oczekiwania w lesie!

Bezpłatny webinar dla kobiet, które chcą cieszyć się życiem takim jakie jest.

11.10.2018

20.00

W trakcie naszego spotkania:


  • nauczysz się rozróżniać toksyczne oczekiwania od tych wspierających,
  • poznasz konkretne narzędzia, które pomogą Ci czerpać więcej radości z codzienności,
  • uświadomisz sobie, za jak wiele rzeczy możesz być wdzięczna,
  • wzmocnisz poczucie akceptacji i doświadczysz bycia w Tu i Teraz.

Kilka słów o mnie:


Jestem Emilia i czuję się Kobietą Lasu.

 Od 5 lat pracuję z kobietami, które czują, że zatraciły kontakt ze sobą i potrzebują kogoś, kto poprzez subtelną obecność wesprze je w powrocie do równowagi. Kiedyś koncentrowałam się na tym, czego nie mam, byłam zmęczona nadmiernymi oczekiwaniami, które nijak miały się do rzeczywistości. Od tego czasu przeszłam długą drogę i dziś chcę dzielić się swoim doświadczeniem z innymi. W trakcie moich kursów online  ponad 400 kobiet zostawiło swoje oczekiwania w lesie.

W trakcie wakacji prowadzę Leśną Wioskę dla Rodzin. Na całe wakacje nasze gospodarstwo zmienia się w tętniącą życiem osadę dla Małych i Dużych.  W ciągu roku prowadzę  Weekendowe Regeneracje dla Kobiet, które potrzebują złapać oddech, odpocząć i wzmocnić się obecnością innych kobiet. Na blogu dzielę się z innymi jak poprzez kontakt z naturą nauczyć się żyć autentycznie, prosto i szczęśliwie. 

Ach! Jeszcze jedno: LAS. Nie byłoby tego kursu gdyby nie Las. Bywały miesiące, że chodziłam tam codziennie bez względu na pogodę i odzyskiwałam spokój. To tam rodziły się nowe pomysły, to tam odpuszczałam już nieaktualne koncepcje na życie. Odkryłam, że las to dla mnie takie miejsce, w którym bez względu na to w jakiej jestem kondycji nie odczuwam braku. To dla mnie przestrzeń pełnej akceptacji i obfitości. Las to moje miejsce mocy. 


Poznaj opinie kobiet, które ze mną pracowały:


Małgorzata Góźdź

Kontakt z Emilią uzmysłowił mi, po raz pierwszy w życiu, czym jest bliskość, zaufanie i szacunek w relacji. Dzięki temu pozwoliłam sobie na poznanie i pokochanie prawdziwej siebie.

Katarzyna Borowa-Mirek

W mojej pamięci został szczególnie pomysł na dzień bez planu, kiedy Emilia zaproponowała aby pójść za tym, czego w danej chwili potrzebuje, żeby pójść za głosem serca, dosłownie.

Barbara Zamożniewicz

Emilka nie daje gotowych odpowiedzi. Ona uczy, że mamy w sobie moc, by tę odpowiedź samodzielnie znaleźć a jej rolą jest pokazać jak to robić.

Zapraszam Cię do wspólnej pracy. Przez dwie godziny będziesz przyglądała się swojemu życiu z innej perspektywy. Jeśli czujesz się zmęczona ciągłą walką z samą sobą pomogę Ci odzyskać spokój. Startujemy 11 października o godz. 20.