• Aby później, nie stało się teraz ...  zapisz się już dzisiaj

00 Dni
00 Godzin
00 Minut
00 Sekund

3 Filary 

Well Business Club

Well-being

Zachowujesz well-being, gdy wykorzystujesz swój własny potencjał, potrafisz poradzić sobie ze stresem, budujesz odporność psychiczną, odczuwasz zadowolenie i radość z życia, uważasz siebie za osobę wartościową, a swoje życie za sensowne, doceniasz siebie, budujesz z uważnością wspierające relacje, troszczysz się o swoje zdrowie i jesteś osobą aktywną fizycznie.


Społeczność

Wyobraź sobie spotkanie, gdzie wiesz, że masz wsparcie za każdym razem i opuścisz je czując moc inspiracji, motywacji i pewność siebie, aby podejmować kolejne kroki.

Wspólnie motywujemy się, by zrealizować swoje plany w zakresie zdrowia, rozwoju osobistego i biznesu. Wymienisz się wiedzą, kontaktami i doświadczeniem. 

Well Business Club to nowy rodzaj networkingu opartego na przekonaniu, że biznes istnieje po to, by osiągać dobrostan.

Przywództwo

Nie możesz być wciąż taki sam, nie możesz tak samo myśleć i działać, jeśli liczysz na sukces w świecie, który nie pozostaje taki sam.
Czasami trudno jest przystanąć w miejscu i znaleźć czas na refleksję na temat swojego życia, zdrowia i przyszłości. 

Dlatego dla wszystkich, którzy chcą się na bieżąco kształcić i pokonywać swoje słabości oferujemy wymianę doświadczeń, wiedzy w ramach grup Mastermind.

Zapisując się na newsletter zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych w celu wysyłania na wskazany przez Ciebie adres e-mail informacji handlowych o nowościach, promocjach, produktach i usługach związanych ze stroną krzysztofstolarz.pl. Będzie to marketing bezpośredni, do realizacji którego wykorzystam Twoje telekomunikacyjne urządzenia końcowe. Administratorem Twoich danych osobowych będzie Krzysztof Stolarz prowadzący działalność gospodarczą w Rzeszowie 35-082) przy ul. Podgórskiej 17B, NIP 813242932. Przysługuje Tobie prawo do cofnięcia zgody, żądania wglądu do Twoich danych, wniesienia sprzeciwu co do ich przetwarzania, sprostowania, usunięcia i ograniczenia przetwarzania. Więcej informacji o tym jak przetwarzam Twoje dane znajdziesz nakrzysztofstolarz.pl/RODO.

.