Zapisz się na bezpłatny webinar 19.02.2022, g.20.00

Dogadaj się z krytykiem wewnętrznym

Zrób sobie prezent i zacznij odnosić się do siebie życzliwie. 

Zapraszam cię na bezpłatny webinar. 

Czy słyszysz czasami w swojej głowie krytyczny głos "Po co ty się w ogóle za to zabierasz?", "Jak masz to zrobić w ten sposób to lepiej nie rób nic", "Nie leż tyle, ogarnij się", "Co ty się tak na sobie skupiasz"?, "Co ty się tak użalasz nad sobą?".

Głos, który potrafi skutecznie powstrzymać przed działaniem, przed rozwijaniem potencjału, przed powiedzeniem tego, co dla ciebie ważne.  Dodatkowo uprzykrza nasze życie wewnętrzne, obniża nastrój, doprowadza do niechęci wobec siebie.

Podczas webinaru 

"Dogadaj się z wewnętrznym krytykiem"

1.  Dowiesz się czym jest ten wewnętrzny krytyczny głos zwany potoczenie wewnętrznym krytykiem czy gremlinem i skąd się bierze;

2. Odkryjesz jaki rodzaj krytyka wewnętrznego Tobie najczęściej towarzyszy;

3. Powiem ci w jaki sposób możesz pracować z wewnętrznym krytykiem w podejściu współczucia dla siebie i jakie możesz zrobić pierwsze kroki;

4. Odpowiem na Twoje pytania;

5. Przedstawię ci najważniejsze informacje o kursie Mindful Self-Compassion (Uważne Współczucie dla Siebie), którego częścią jest praca z wewnętrznym krytykiem. 

  Witaj, jestem Kasia Urbaniak

  Wspieram budowanie satysfakcjonujących relacji z sobą i innymi.  Pomagam pielęgnować w relacjach życzliwość, szacunek, zrozumienie i współczucie. Także wtedy, a może szczególnie wtedy, gdy jest konflikt i kryzys.


  Bazą w mojej pracy jest self-compassion, jestem nauczycielką programu Mindful Self-Compassion certyfikowaną przez Center of Mindful Self-Compassion w San Diego, USA. Dzięki temu współczucie dla siebie w pełni zagościło w mojej codzienności i pogłębiam jego rozumienie dzięki codziennej praktyce, superwizji, dodatkowym szkoleniom. Łączę je z Porozumieniem Bez Przemocy i mindfulness (uważnością.), 

  Jestem zwolenniczką praktyki i lubię podkreślać odpowiedzialności za swój spokój umysłu. Wszystko to otaczam łagodnością i zrozumieniem.  Generalnie chodzi o życie z życzliwością, czułością, ale też bez oszukiwania siebie :-) Do takiego świata cię zapraszam. Można uczestniczyć w tryliardzie kursów i przeczytać drugie tyle książek (i oczywiście to jest bogactwo i źródło inspiracji), ale bez PRAKTYKI, trudno o realną zmianę w życiu. To jak czytać o maratonie, zamiast brać w nim udział, czytać o medytacji zamiast medytować. I to do zdobywania wiedzy O SOBIE i praktyki będę cię namawiać najbardziej. To właśnie najbardziej zmienia i transformuje.  

  Spotkasz mnie na warsztatach (ponad 14 lat doświadczenia, blisko 4000 godzin na sali warsztatowej), mediacjach (mediuje konflikty w duchu Porozumienia Bez Przemocy w związkach i grupowe w rodzinie) i konsultacjach indywidualnych. 

  Zapraszam na stronę www.katarzynaurbaniak.pl

  .