ZAPISZ SIĘ NA BEZPŁATNY:

Mini kurs

Pieluszki wielorazowe dla początkujących

Czy wiesz, że...

👉 pieluszki wielorazowe ograniczają ryzyko powstawania odparzeń, a nawet przyczyniają się do wyleczenia podrażnień i alergii powstałych w okolicach pieluszkowych?

👉 do prania pieluch wielorazowych potrzebnych dla 1 dziecka przez cały okres pieluchowania zużywa się mniej wody niż do wyprodukowania pieluch jednorazowych, które zużyłoby w tym czasie to samo dziecko?

👉 pieluszki wielorazowe drastycznie ograniczają ilość produkowanych odpadów

👉 nie zawierają substancji chemicznych, które są w jednorazówkach; są przewiewne i zdrowe dla skóry dziecka

👉 na pieluchy wielorazowe wydasz mniej lub tyle samo, co na pampersy, za to przy drugim dziecku będą się tylko zwracać; możesz je też odsprzedać na rynku wtórnym, tak jak ubranka i odzyskać część pieniędzy

Od czego zacząć?

👉 Jakie pieluszki wielorazowe kupić na początek?

👉 Ile ich potrzebujesz?

👉 Jak je zakładać?

👉 Jak przygotować do użycia i jak prać?

👉 Co jeszcze się przyda?

Na wszystkie te pytania znajdziesz odpowiedź w naszym mini-kursie, który składa się 5 interaktywnych maili. 

Ten kurs to NIE JEST encyklopedia pieluch wielorazowych. Jest przyjemny w czytaniu, zawiera zdjęcia i odnośniki do filmów wideo, kiedy mowa o zakładaniu pieluszek. 

Aby łatwiej zapamiętać najważniejsze treści, w każdym mailu znajdziesz krótki quiz podsumowujący. 

To jedyny tego typu kurs wielopielo na rynku, który pozwoli Ci od razu i z lekkością wystartować z pieluszkami wielorazowymi. 

Zapisz się już teraz:

W dzisiejszych czasach korzystanie z pieluszek wielorazowych nie stanowi już żadnych problemów. Doszliśmy do momentu, kiedy barierą w rozpoczęciu korzystania z pieluch wielorazowych nie jest już ich chłonność czy problem z praniem, a raczej wielość dostępnych rozwiązań, w których początkującemu łatwo się pogubić.

Ewa

Do zobaczenia w kursie!

Naturalne pieluszki wielorazowe

.