Nazywam się Sylwia Kulesza. Zapraszam Cię na 3-tygodniowy warsztat on-line

Wokół matki we mnie

dzięki któremu rozpoznasz, w jaki sposób relacja z matką wpływa na Twoje życie oraz uzdrowisz bolesne wspomnienia

ZACZYNAMY 7 LUTEGO 2022


Emocje

Pomogę Ci uwolnić nagromadzone w relacji z matką emocje, odnaleźć kontakt z własnymi potrzebami, dzięki czemu Twoja przeszłość nie będzie wpływać na Twoją codzienność.

Przekonania

Odkryjesz ograniczające przekonania na swój temat, które powstały w wyniku trudnej relacji z matką i nauczysz się, jak je transformować na takie, które są bliższe prawdy o Tobie.

Relacje z kobietami

Przyjrzysz się temu, w jaki sposób relacja z Twoją matką oraz jej historia, której byłaś świadkiem wpływa na Twoje relacje z innymi kobietami. 

Związek z mężczyzną

Odkryjesz zależności między tym, jak byłaś traktowana przez swoją matkę a tym, jakiego traktowania oczekujesz w związku i nauczysz się dbać o swoje potrzeby i wypełniać emocjonalne deficyt, by tworzyć zdrowy, szczęśliwy związek.

Moja droga

Pomogę Ci odkryć lęki, które sprawiają, że nie możesz pójść własną drogą i powielasz toksyczne schematy w relacji z matką. Pokażę Ci, jak krok po kroku stawać za sobą i własnymi potrzebami, z poszanowaniem potrzeb i praw innych ludzi.

Program trwa 3 tygodnie. Spotykamy się w grupie na fb, w której dwa razy w tygodniu będzie odbywać się spotkanie live - w czasie którego będę omawiać wymienione wyżej aspekty matczynej rany oraz pokazywać, jak w praktyce z nimi pracować. Po każdym spotkaniu będę zamieszczać w grupie pytania i zadania do wykonania, dzięki którym nie tylko rozpoznasz obszary wymagające uwagi, ale również rozpoczniesz proces ich uzdrawiania.

Spotkania live na FaceBooku (czyli mnie widać i słychać, a uczestnicy mogą komentować i ja do tych komentarzy się odnoszę) będą odbywać się w godzinach wieczornych, o 19.00, głównie w poniedziałki i czwartki. Każde spotkanie trwa około 1,5 godziny, składa się z części teoretycznej oraz oraz z praktyki. Niżej podaję szczegółowy harmonogram warsztatu:

7 lutego, poniedziałek, godz. 19.00-  Wprowadzenie i zapoznanie z BHP naszej pracy oraz 

1. lekcja:  Emocje. Strategie radzenia sobie oraz przykładowy proces kontaktowania się z emocjami.

10 lutego, czwartek, godz. 19.00 - Przekonania. Odkrywamy i uwalniamy ograniczające przekonania związane z raną matki.

14 lutego, poniedziałek, godz. 19.00 - Relacja z kobietami. Identyfikujemy schematy stojące za trudnościami w kobiecych relacjach.  Poznasz moją autorską praktykę "ta, którą kocham, ta, której nienawidzę", dzięki której zintegrujesz zazdrość wobec innych kobiet.

17 lutego, czwartek, godz. 19.00 - Związek z mężczyzną. Nauczysz się dbać o siebie w relacji i rozpoznasz, kiedy wchodzisz w związek jako Ty- dorosła, a kiedy robi to Twoje zranione dziecko wewnętrzne.

21 lutego, poniedziałek, godz. 19.00 - Moja droga. Rozpoznasz i uwolnisz schematy, które stoją za autosabotażem. Pójdziesz dalej własną drogą. 

25 lutego, piątek, godz. 19.00 - odpowiedzi na pytania uczestniczek, jakie pojawią się po realizacji warsztatu.

To intensywny czas wglądów i zdobywania wiedzy do samodzielnej pracy, a jednocześnie przygotowanie do procesu uzdrawiania matczynej rany.

Dostęp do wszystkich filmów i materiałów masz na czas nieokreślony- po zakończeniu programu grupa zostanie zarchiwizowana, ale nagrania zostaną przeniesione na specjalną platformę, do której dostęp otrzymasz tuż po zakupie warsztatu.

Koszt udziału w warsztacie to 390 zł przy zakupie do końca stycznia oraz 440 przy zakupie od 1. lutego. Ilość miejsc jest ograniczona.

Warsztat daje okazję do głębokich wglądów, wyposaża Cię w konkretne narzędzia do dalszej, samodzielnej pracy. 

Przeciwskazania do udziału w warsztacie:

- leczenie psychiatryczne i farmakoterapia

- ciężkie uzależnienie

- ciąża

Na tej stronie możesz zapoznać się z opiniami uczestniczek pierwszej edycji warsztatu: https://zapiskiaurory.pl/opini...

Po zakupie warsztatu dołącz proszę do grupy klikając w link https://www.facebook.com/group... i udzielając odpowiedzi na pytanie. Przyjmowanie uczestniczek rozpocznę 5 lutego.

Chwilę po zakupie powinnaś otrzymać maila z danymi logowania oraz wiadomość powitalną. Jeśli jej nie widzisz, zajrzyj do folderu spam i oferty, ewentualnie wpisz "Sylwia Kulesza" w wyszukiwarce na swojej poczcie i zobacz, czy pokażą się wiadomości ode mnie.

Jeśli chcesz zapłacić przez paypal albo bezpośrednio na konto, napisz w tej sprawie do Moniki na asystentka@zapiskiaurory.pl

www.ZapiskiAurory.pl                                                               

.