Jak ogarnąć planowanie roku?


Zapisz się do newslettera i pobierz darmowy workbook, który pomoże Ci bez stresu i realnie zaplanować nadchodzące miesiące - zarówno w pracy, jak i w życiu prywatnym.


Bardzo często już w listopadzie dociera do nas, że 12-miesięczny sprint za chwilę dobiegnie końca, a nam przyjdzie rozliczyć się z wyników. W grudniu, gdzieś pomiędzy świątecznymi zakupami, a ubieraniem choinki, uświadamiasz sobie, że Nowy Rok jest tuż za rogiem, a przerwa świąteczna niespecjalnie pomoże w napisaniu książki, schudnięciu 10 kilogramów i znalezieniu nowej pracy.

Bardzo kibicuję wszystkim, którzy chcą coś zmienić w swoim życiu na lepsze i robią to z głową - a nie pod dyktando Instagrama czy presję otoczenia. Właśnie z tego powodu postanowiłam stworzyć ten mini-ebook, w którym dzielę się swoim podejściem do realizowania obieranych celów. Nie będzie on w żadnym wypadku “uniwersalnym super poradnikiem, który powie Ci, jak masz żyć”. 

Znajdziesz tutaj za to garść praktycznych wskazówek, które od dawna stosuję z powodzeniem u siebie i które pomagają mi godzić wiele wymagających ról, realizować własne projekty i z wielką wiarą (oraz spokojem) patrzeć w przyszłość.

Co znajdziesz w środku?

Ponad 40 stron z poradami

Workbook zawiera ponad 40 stron z poradami i sprawdzonymi wskazówkami 

Karty pracy i ćwiczenia

10 ćwiczeń wraz z kartami pracy, które pomogą Ci przejść przez proces planowania krok po kroku

Miejsce na analizę i planowanie

Workbook pomoże Ci przeanalizować miniony rok oraz bez stresu, realistycznie zaplanować nowy

Kim jestem?

Cześć, nazywam się Justyna Kot.

W wielkim skrócie: pomagam innym „ogarnąć się” w internecie i okolicach.

Marketing i nowe technologie to moja codzienność. IT i nowe media interesowały mnie od zawsze. Już jako mała dziewczynka marzyłam o tym, by zostać hakerem (lub Googlersem), pracować w NASA nad programem kolonizacji Marsa, lub prowadzić własną redakcję zajmującą się tematyką new tech.

Od ponad 7 lat zawodowo zajmuje się marketingiem. Głównie w sektorze nowych technologii, oprogramowania i IT. Od 2017 roku mam ogromny zaszczyt wspierać startupy jako Mentor z zakresu marketingu w programie Google for Startups Accelerator. Na co dzień pomagam firmom oraz wschodzącym markom w zakresie strategii, SEO, treści, czy koncepcji kreatywnej. 

Lubię też działać nad własnymi projektami. Po godzinach - od kilku ładnych lat - prowadzę bloga (o marketingu i nowych technologiach, jakże by inaczej!), którego znajdziesz pod adresem geekcat.pl. Zapraszam!


.