Pomagam ludziom odnaleźć swoje miejsce na ziemii przy pomocy uważności

Dzięki uważności i medytacji jestem spokojniejsza i bardziej optymistyczna niż byłam wcześniej. Nie traktuję już narzekania jako sportu wyczynowego, schudłam i potrafię cieszyć się z najdrobniejszych rzeczy. Jestem szczęśliwa i jest to niesamowite uczucie.

Zapraszam Cię na wspólną praktykę uważności i na wspólną medytację, na rozmowy o stresie, bólu i strachu ale i łagodności i cierpliwości w stosunku do siebie. Zapraszam na matę podczas wyzwań medytacyjnych i do czytania listów ode mnie, gdy zechcesz zapisać się na newsletter.

Od 21 do 27 października zapraszam na bezpłatne wyzwanie medytacyjne na dedykowanej do tego celu grupie FB. Dowiesz się czym jest uważność i jak ją praktykować, poznasz podstawowe techniki praktyki formalnej i nieformalnej. Poznasz innych ludzi, zainteresowanych tematem.

Korzyść pierwsza

FB live

Spotkamy się by razem odpowiedzieć sobie na pytanie czym jest uważność i jak ją wprowadzić w nasze życie

Korzyść druga

Nagrania

Na zamkniętej grupie FB zamieszczę nagrania medytacji (oddechowej, dźwiękowej, skanowania ciała oraz trzyminutowej przerwy na oddech)

Korzyść trzecia

Artykuły

Zapoznasz się z podstawowymi wiadomościami na temat uważności, sposobów jej praktykowania i jej wpływu na zdrowie.

Korzyść czwarta

grupa wsparcia

Dołączysz do grupy na Facebooku, żeby wspólnie się dopingować. W jedności siła!

Korzyść piąta

Wyzwanie

Codziennie będę publikować posta, który przypomni Ci o realizacji zadania i pomoże wytworzyć nawyk codziennej medytacji.

Korzyść szósta

Pozytywnik

Zapraszam do czytania pozytywnego newslettera! 

Startujemy 21 października

Zapisz się na newsletter, by poznać szczegóły. W Pozytywniku postaram się wspierać Cię w codziennym dbaniu o siebie i Twoje dobre samopoczucie. Nawet mała drobinka szczęścia i wdzięczności odnaleziona każdego dnia zaprocentuje zupełnie innym życiem!

Zapisz się do Pozytywnika i dołącz do bezpłatnego wyzwania z treningu uważności.

Odliczanie już ruszyło, nie mogę się doczekać spotkania z Tobą! Do początku wyzwania zostało:

Dni
Godziny
Minuty
Sekundy