Sierpień 2021 – miesiąc sukcesu

WYZWANIE MADAMY


Jest cudowny lipcowy poranek, świat dopiero budzi się do życia. Lato zdaje się nie mieć końca i jest nam z tym tak dobrze! Patrzymy na uśpione miasto i niespiesznie pijąc kawę, pozwalamy, by w naszej głowie pojawiały się nowe pomysły. Czujemy dobrą energię i motywację do działania. Dlatego ogłaszamy nowe wyzwanie Madama na sierpień i zapraszamy Cię, abyś nam towarzyszyła!

W sierpniu chcemy wspólnie z Tobą popracować nad sukcesem. Czym jest dla Ciebie sukces? Czy to pomyślne zakończenie projektu, w który się zaangażowałaś? Zdobycie upragnionego certyfikatu, tytułu, a może wymarzonego stanowiska? Wiesz, że sukcesem może być zostanie sławną i bogatą. Jeśli na tym właśnie Ci zależy, to dzieła!

W sierpniu wspólnie skoncentrujemy się na sukcesie. W Madamie wierzymy, że przy odpowiednim zaangażowaniu możesz osiągnąć wszystko, o czym marzysz. Dostajemy jednak dużo pytań, dlaczego mimo wytężonej pracy jednym się udaje, a innym nie. Dlatego przygotowałyśmy dla Ciebie to wyzwanie.

W sierpniu otrzymasz od nas 10 wiadomości, w których pokażemy Ci, co ludzie sukcesu robią przed snem. Okazuje się, że wieczorna rutyna ma ogromne znaczenie! To od niej zależy, jak będzie wyglądał Twój kolejny dzień – niesamowite, prawda? W każdej wiadomości omówimy jeden nawyk, abyś miała czas zastanowić się nad nim i spróbować wdrożyć go do swojego życia.

Jesteśmy szczęśliwe, że możemy zaprosić Cię do udziału w kolejnym wyzwaniu. Sierpień niech będzie dla nas miesiącem skoncentrowanym wokół sukcesu!

Będzie nam bardzo miło, jeśli poinformujesz o wyzwaniu w swoich Social Mediach z #wyzwaniemadamy. Chcemy, aby jak najwięcej osób zaczęło wieść życie, o jakim od dawna marzy. Być może wśród swoich znajomych masz koleżanki, które potrzebują wdrożyć kilka nowych nawyków, by przekuć swoją wewnętrzną energię w sukces?

Gotowa? Chcesz stać się kobietą sukcesu?
Link do zapisu znajdziesz poniżej :).
Start:

03.08.2021

od 08:00


Darmowe tapety na sierpień 2021

.