Nie pozwól, żeby pokonała Cię rozmowa kwalifikacyjna, prezentacja w pracy czy strach przed wystąpieniami publicznymi!

Wyobraź sobie jak spokój i opanowanie może towarzyszyć Ci podczas tych momentów. Wiem, że nie jest to łatwe, bo musisz poradzić sobie z nerwami 
i stresem, ale uwierz mi - efekty pozytywnie Cię zaskoczą.

Pozwól, że przedstawię Ci Speechcraft - warsztaty przygotowywania wystąpień publicznych oparte o 100 lat doświadczeń Toastmasters International w ponad 140 krajach.

Pomimo przeszkód takich jak stres przed wystąpieniami i nieumiejętność składnej prezentacji zrealizujemy wspólny cel, czyli spokój
i opanowanie właśnie w takich momentach. To naprawdę mocna obietnica, ale przemawia za nami ponad 100 lat doświadczeń Toastmasters International i ponad 3 miliony wyedukowanych członków.⁣

Sprawdź co dla Ciebie przygotowaliśmy w ramach Speechcraft - warsztaty przygotowania wystąpień publicznych⁣:

  • Jak zaplanować wystąpienie publiczne?

  • Jak nawiązać pozytywny kontakt z publicznością?

  • Jak nie być zaskoczonym nawet niewygodnymi pytaniami?

  • A przede wszystkim, damy Ci możliwość ćwiczenia, czyli oswajania się z przemawianiem do innych!

Te warsztaty są warte 10 razy więcej niż 70 złotych! Nie zwlekaj! Działaj!

24 sierpnia rozpoczynamy cykl 6 cotygodniowych spotkań w Gliwicach przy ulicy Jagiellońskiej 21.


Trenerzy Speechcraft

Ryszard Kosowicz

W Toastmasters International od pięciu lat. Fascynat możliwości, jakie oferuje używana w TMI metoda crowd-learning , czyli uczenia się przez społeczność. 
Służył jako VPPR, VPE i jako Prezes klubu. Następnie rozwinął swoje doświadczenie jako kierownik działu PR 108D, dyrektor rejonu D1 i Parlamentarian Dystryktu 108. Nagrodzony przez członków Dystryktu 108 tytułem Toastmaster Roku 2019.

Profesjonalnie logistyk informacji. Oznacza to, że strategicznie wiąże komunikację w PR, marketingu, sprzedaży, HR lub fundraisingu. Przedsiębiorca, trener, manager.

Magdalena Sitek

Swoje zamiłowanie do komunikacji i kompetencji liderskich odkryła 2,5 roku temu gdy dołączyła do anglojęzycznego klubu Toastmasters, Silesia Speech Masters. W tym okresie była prezesem tego klubu, a aktualnie koordynuje projekt powstania nowego klubu w Gliwicach.

Z zawodu sprzedawca, z pasji gaduła. Po godzinach rozwija projekt gry ekonomiczno-strategicznej.

Jadwiga Brzezinka

Członek Toastmasters IG Wodzisław Śląski od 3 lat, aktualnie Dyrektor Rejonu 108D1 (woj. śląskie). Swoje doświadczenie sceniczne przekuła na zwycięstwo w konkursie mów Toastmasters International Dywizji 108D, gdzie zdobyła zaszczytne pierwsze miejsce. 

Trener zdolności poznawczych, nauczycielka, terapeutka. Zafascynowana usprawnianiem zdolności naszego umysłu oraz przystępnym przekazywaniem wiedzy. 

Tomasz Iwanek

Od swoich pierwszych kroków w Silesia Speech Masters w Katowicach, przekonany że zamieszkałe przez niego Gliwice zasługują na otwarcie klubu Toastmasters. Z zapałem dołącza do teamu rozpoczynającego to przedsięwzięcie. 

Swoje pierwsze kroki z przemówieniami publicznymi stawiał opowiadając o podróżowaniu autostopem podczas Erasmusa.
Z entuzjazmem podchodzi do podejmowania działań w nieznanych obszarach.

Masz pytania? Napisz do nas!

.