Darmowy kurs 


Jak uczyć na zajęciach indywidualnych?


Dostęp do kursu otrzymasz natychmiast na adres mailowy.

Wartość kursu:

59 złotych

ZAPIS TERAZ: 

ZA DARMO 

Hej:) 

Nazywam się Dominik i uczę języka angielskiego od 7 lat. Od samego początku regularnie pracuję z kursantami indywidualnie. 

Dla wielu z nas zajęcia indywidualne stanową duży problem. Przygotowując się do nauczania zawsze przecież jesteśmy uczeni jak pracować z grupą osób, a nigdy jak podejść do zajęć indywidualnych. 

Pamiętaj - pracując z uczniem indywidualnym w taki sam sposób jak z np. 8 osobową grupą to pewny przepis na to, żeby takiego ucznia stracić.

Dlaczego warto poświęcić mi swój czas? 

Występowałem na największych wydarzeniach edukacyjnych w kraju i na świecie. Moim największym osiągnięciem jest poprowadzenie sesji dla nauczycieli z całego świata na największej konferencji metodycznej na świecie - IATEFL Liverpool 2019.

IATEFL Liverpool 2019 

Jeśli chodzi o zajęcia indywidualne to w 2018 roku poprowadziłem sesję dla nauczycieli na ogólnopolskiej konferencji IATEFL w Bielsku-Białej pt. Get ready for one-to-one classes. Rok później wystąpiłem w roli prowadzącego webinarium pt. Jak ugryźć zajęcia indywidualne? dla organizacji EduNation.

Czego dowiesz się na kursie? 

  • Jak przeprowadzić pierwsze spotkanie, tak żeby uczeń nam nie zwiał po pierwszej lekcji. 
  • Jak pokazać uczniowi, że robi postęp i dlaczego jest to takie ważne.
  • Jak pracować z uczniem, który oczekuje konwersacji na niskim poziomie zaawansowania oraz jak uatrakcyjnić konwersację kiedy uczeń potrafi już dobrze mówić
  • Jak przekazywać ocenę zwrotną oraz w jaki sposób efektywnie poprawiać błędy

Czy ten kurs jest płatny? 

Nie:) Ten kurs jest darmowy. Z wielką przyjemnością podzielę się z tobą wiedzą, którą zdobyłem przez ostatnie lata pracy. Będę wysyłał Ci też darmowe gotowe lekcje, pomysły na zajęcia a także, w przyszłości, płatne treści. Co ty na to :) ?

.