Czy to twój problem?


Nie umiesz pisać

A przynajmniej tak uważasz. Wiesz, że masz świetny produkt, ale całe życie słyszałaś, że nie potrafisz pisać, i czujesz, że coś w tym jest. Teksty wychodzą ci koślawe, nieciekawe, sama nie skorzystałabyś ze swojej oferty... Wiesz, że na Instagramie to nie przejdzie.

Twoje fotki są średnie

Zdjęcia, które publikujesz, nie są doskonałe. Wiesz, że na Instagramie liczy się wygląd, więc szkolisz się, udoskonalasz zdjęcia i jest nieźle, ale daleko ci do najpiękniejszych kont. I tak dobrze, że masz aplikacje, które pomagają „podkręcić” potencjał zdjęć. Mimo to czujesz, że z takimi fotkami twoja obecność na IG nie ma sensu.

Chcesz być profesjonalna

I dlatego pisanie o czymkolwiek innym niż twoja firma, praca, produkty, usługi wydaje ci się nie na temat, idiotyczne, sztuczne. Ciągle słyszysz, że na Insta warto otworzyć się na ludzi, że na tym się tworzy relacje i ostatecznie zarabia, ale to nie brzmi zupełnie jak ty. Nie jesteś na Instagramie dla celów towarzyskich! 

Brak ci wiedzy

Masz lekkie pióro, pisanie to dla ciebie łatwizna, z przyjemnością i bez problemu tworzysz kolejne teksty, ale czujesz, że brakuje im "tego czegoś". I nie wiesz, czym jest "to coś". Masz poczucie, że jak tylko nabędziesz konkretną wiedzę, wszystkie puzzle zaczną do siebie pasować.

Chcesz być sobą

Najbardziej zależy ci na tym, żeby pozostać sobą, przedstawiać swoją markę tak, by była odbierana jako wiarygodna. Taka chcesz być. Boisz się, że poprzez gotowe narzędzia i pisanie w określony sposób, stracisz wiarygodność, ale jednocześnie bez tego... nie zarabiasz.

Nie wiesz, jak pisać

Niby rozumiesz wszystko, niby ogarniasz wszystko, ale jak przychodzi co do czego, to kilkanaście razy usuwasz tekst i piszesz go na nowo, a ostatecznie porzucasz temat. Wciąż czujesz, że TO nie brzmi TAK, jak miało. Gdyby tylko odbiorcy umieli czytać ci w myślach...

Nic dziwnego!


Pisanie na Instagramie tak, by zarabiać bez sprzedawania, jest trudne nawet dla osób, które mają to słynne „lekkie pióro”. Konkurencja jest ogromna i każdy chce się wyróżnić.

Ale jest coś, co da ci przewagę.


To storytelling


Większość instagramerów stawia na zdjęcia. Ludzie inwestują pieniądze w szkolenia z obróbki fotograficznej, aplikacje, presety, a czasem nawet sprzęt fotograficzny. Nie zauważają jednak, że na Insta najbardziej liczy się treść.

Piękne zdjęcia dadzą ci piękne konto, ale bez odpowiedniej treści nie będą sprzedawać. Zauważ, że najpopularniejsze, najlepiej zarabiające marki online na Instagramie nie zawsze mają spójną siatkę. Za to zawsze, każda jedna ma dobrze opowiedzianą historię. To historia przyciąga ludzi, buduje zaufanie i wiarygodność. To historia sprzedaje.

Oczywiście, zdjęcia są niezwykle istotne, ale każdy, nawet amator, bez większego problemu może stworzyć spójne, ładne konto – wystarczą presety, trochę zabawy kontrastem, jasnością. Liczne aplikacje są w tym niezwykle pomocne.

A w przypadku tekstu – tak się nie da. Nie ma aplikacji, która za ciebie zbuduje historię. Nie ma "presetu", który możesz wstawić w napisany tekst i go w ten sposób upiększyć. Nie ma żadnego banku słów, które dodane w odpowiednim miejscu poprawią twoją treść na bardziej angażującą, ciekawszą.

Ale jest mój kurs.

Storytelling na Instagramie to:


6 lekcji wideo

  • Czy traktujesz Instagram jak narzędzie biznesowe? 
  • Jak znaleźć swoją historię?
  • Budowa i schemat dobrej historii
  • Cechy skutecznej historii
  • Tworzenie historii na Instagramie
  • Instagramowe historie wzorcowe + bonus

6 PDF-ów

Treści zawarte w wideo dostępne jeszcze łatwiej i jeszcze wygodniej. Możesz do nich wrócić w dowolnej chwili, by odświeżyć sobie informacje, ale też po to, by wygodnie słuchać wideo bez konieczności szykowania notatek. Zrobiłam je za ciebie! 

6 zadań domowych

A każde z nich doskonale przemyślane i opracowane tak, żebyś mogła krok po kroku wdrażać nabytą wiedzę w życie. Dzięki temu stworzysz nawet 3 historie jeszcze w trakcie trwania kursu, i będziesz je mogła błyskawicznie opublikować na swoim Instagramie. 

6 dni nauki

  • W mniej niż tydzień dowiesz się, jak krok po kroku budować historię na Instagramie. Fakt, że kurs nie jest jednodniowy, to jego zaleta. Dzięki temu po kolei oswoisz się ze zmianami, a wykonując zadania domowe, naturalnie przyswoisz nabywaną wiedzę.

Checklista dobrej historii

Mam dla ciebie też praktyczną checklistę, dzięki której sprawdzisz, czy historia, którą chcesz napisać lub już napisałaś, ma szansę na bycie historią skuteczną, budującą relacje, zwiększającą zasięgi i... zarabiającą na ciebie. Stworzona tak, by przydała się już na etapie pomysłu na post.

Wygodna forma

To kurs e-mailowy. Nie musisz więc rejestrować się na kolejnych platformach, podawać swoich danych następnym podmiotom ani martwić się, że za miesiąc zapomnisz, gdzie się logowałaś, i kurs, choć „dożywotni”, w praktyce... przepadnie. Dzięki temu, gdy zechcesz wrócić do kursu w przyszłości, bez problemu odnajdziesz odpowiednie e-maile z treścią kursu.

Storytelling to narzędzia do tworzenia historii, które masz w sobie.
Ja tylko pokażę ci, jak ich używać! 


Nie zwlekaj!

Zapisz się na listę oczekujących,
dowiedz się o przedsprzedaży jako pierwsza
i skorzystaj z darmowej pierwszej lekcji!

O mnie


Nazywam się Patrycja Dzierkacz

Od 12 lat zajmuję się komunikacją online, a w szczególności pisaniem historii. Obecnie dla siebie, a wcześniej dla moich pracodawców i klientów. Wiele się przez ten czas nauczyłam, ale przede wszystkim zauważyłam, że błędem jest traktowanie historii uniwersalnie. Trzeba je dostosowywać nie tylko do odbiorcy, ale też do formy i miejsca przekazu. Dlatego wypracowałam swoje schematy postępowania i na ich podstawie stworzyłam kurs, który przeprowadzi cię przez tajniki opowiadania historii w konkretnym miejscu - na Instagramie.

Zapisz się już dziś, by nie przegapić kursu i działać skutecznie, budować relacje, a przy tym zarabiać bez niemalże mimochodem na tej wymagającej platformie, którą jest Instagram. 

.