ZBUDUJ WIZERUNEK Z MAŁGO KOTLONEK

Nazywam się Małgo Kotlonek i jestem certyfikowaną mentorką biznesową oraz strategiem marek. Wspieram przedsiębiorców i kobiety na stanowiskach liderskich w budowaniu wizerunku poprzez wejście na ścieżkę rozwoju osobistego i zawodowego. TRZY FILARY, NA KTÓRYCH ZBUDUJESZ SWÓJ WIZERUNEK.

Jednym z najczęstszych problemów, który zgłaszają mi osoby chcące dokonać zmiany w wizerunku osobistym to "od czego zacząć?". Przez lata analizy i pracy nad budowaniem wizerunku zrozumiałam, że jest pewnego rodzaju struktura żeby stworzyć ten idealny dla siebie wizerunek. 

Proponuję zacząć od określenia czym jest dla Ciebie wizerunek oraz jak go budowałaś na przestrzeni lat. Czy był to świadomy proces, czy kształtował się raz mniej, raz bardziej świadomie? A może jest to mieszanka oczekiwań wszystkich osób, które Cię otaczają? Mój program nauczania na „MasterClass Zbuduj Wizerunek z Małgo Kotlonek”, oparłam na trzech filarach pracy z sobą, pracy z ciałem i dopiero na końcu pracy z garderobą. 

Najpierw zapraszam Cię do pracy z rozwojem osobistym, bo wierzę, że gdy głęboko poznajmy siebie (filar pierwszy), zdecydowanie łatwiej będzie nam odczytywać sygnały z ciała (filar drugi) i z połączenia relacji duszy i ciała wyjdzie nam wizja naszego wizerunku zewnętrznego (filar trzeci).

Moja droga do poznania siebie była długa, czasami bolesna, ale stała się idealnym fundamentem do zbudowania mojego wizerunku w zgodzie ze sobą. Przeprowadzę Cię bezpiecznie przez ten proces. Budowanie własnego wizerunku to sztuka.

.