1. dubna, 2021
Prague, Czech Republic

Jsme pustili do světa

Turris ZERO


It was the biggest news since the Internet!

Turris ZERO
100% efektivní hardwarový FireWALL


Čas už doběhl, ale neboj...

_______

Turris jede dál!

Turris ZERO 
v čem byl je unikátní


Turris ZERO unikátní zařízení, které díky 100% neprostupnému FIRE Wallu automaticky ochrání celou vaši síť před všemi internetovými hrozbami stejně jako před internetem samotným - mimochodem také častým zdrojem negativních zážitků či emocí. Součástí produktu je doživotní záruka a aktualizace zdarma.

Uživatelské rozhraní se čtečkou otisků prstů, skrytou v logu Turris, je intuitivní a podpořeno automatickým skrýváním samostatného WAN vstupu a LAN výstupu na kratších koncích krabičky.

Se zapojením zařízení si dokáže poradit kterýkoliv člen domácnosti ve věkovém rozmezí 5-99 let, takže jeho obsluhu můžete svěřit jak dětem, tak aktivnímu seniorovi. Administrátorské rozhraní je navrženo jako zcela autonomní a bezobslužné. Nikam se nemusíte přihlašovat, ani si pamatovat složité přihlašovací údaje.

Turris ZERO je samozřejmě open source – běží na unikátním operačním systému Turris ZERO 0.0 a na otevřeném hardwaru, který lze mezi sebou libovolně kombinovat a modifikovat - například zapojit dva tyto FIRE Wally za sebou či nad sebe pro ještě lepší a důkladnější ochranu.

Cena v rámci předobjednávek bylo možné jej získat za pouhých 666 kč vč. DPH. Tak neváhej, přidej se k nám, ať si příště u toho s námi...!


A nezapomeň! 

Bezpečnost na Internetu
je především o tobě.


.