5 błędów badania sytuacji socjalnej ZFŚS

Webinar ZFŚS -22.06.2021 g.:20:00

Zapraszamy na najbliższe webinarium z tematyki Zakładowego Funduszu Świadczeń SocjalnychWczasy, 


Wycieczki 


Integracja z ZFŚS


co można, a czego nie można 

finansować z ZFŚS -

odpowiedzi na pytania


Nie będziemy wysyłać nagrania z webinarium.

Tylko osoby, które zarejestrują się będą mogły uczestniczyć w webinarze. Proszę pamiętać o potwierdzeniu swojego adresu e-mail (kliknąć w link otrzymany na maila tuż po rejestracji). 


ZFŚS to bardzo szeroka tematyka łącząca w sobie wiedzę z wielu dziedzin, dlatego stawia wyzwania nie tylko przed osobami nowymi w temacie, ale również osobami, które pracują z ZFŚS kilkanaście lat.


Webinar odbędzie się już za:

00 Dni
00 Godzin
00 Minut
00 Sekund

Zapisuję się na webinar


Webinar prowadzi

Joanna Krystyna Robak

Ekonomista. Ekspert z zakresu zakładowego funduszu świadczeń socjalnych oraz kadr i płac. Od 1997r. do 2013r. pracownik urzędu gminy oraz główny księgowy jednostek budżetowych.
W latach 2013 – 2015 pracownik Zakładu Ubezpieczeń Społecznych w Wydziale Realizacji Dochodów. Równolegle z pracą w ww. jednostkach od 2010r. do 2017r. manager i dyrektor nowosądeckiej filii znanej ogólnopolskiej sieci szkół. Absolwent Akademii Ekonomicznej w Krakowie, Uniwersytetu Rzeszowskiego, Wyższej Szkoły Przedsiębiorczości i Marketingu w Chrzanowie oraz Uniwersytetu Pedagogicznego w Krakowie. Od 2009r. uznany i ceniony przez uczestników szkoleń trener z zakresu ekonomii, kadr i płac, prowadzenia firmy, księgowości, promocji, a w szczególności ZFŚS. Posiada ponad 20-letnie doświadczenie w pracy z zakładowym funduszem świadczeń socjalnych w jednostkach budżetowych, w tym w szkołach. Certyfikowany trener i egzaminator wg Standardów Jakości VCC z zakresu kadr i płac.
Autor książek: „Zakładowy fundusz świadczeń socjalnych a komisja socjalna i związki zawodowe. Czy można utworzyć komisję socjalną? Rozwiązania praktyczne z omówieniem”. oraz "Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych Zasady przyznawania wybranych świadczeń i opodatkowaniePraktyk.


Uczestnictwo w webinarium:


✅ uczestnicy webinarium są całkowicie anonimowi i nikt niepowołany nie może przeczytać pytań, ani zidentyfikować kto ma jaki problem.
✅ mogę pokazać więcej niż na Facebook Live, gdyż pozwalają mi na to narzędzia,
✅ osoby, które nie posiadają konta na Facebooku mają możliwość uczestniczenia w webinarium na żywo, zadawania pytań i korzystania bezpłatnie z mojej wiedzy i doświadczenia..