Zmysłowa królowa. Kurs świadomości seksualnej online

Zostań władczynią Twojej seksualności!

Słyszałaś bajeczkę o tym, że kobieta staje się w pełni seksualna, gdy pocałuję ją "książę"? Wierzysz, że "dziewica" jest "niepełną kobietą"? A może czekasz aż Twój mężczyzna lub Twoja kobieta nauczą Cię, jak pozbyć się wstydu, jak polubić swoje ciało i cipkę?

Koniec z bajkami i czekaniem na księcia :)

Cześć Kobieto, cześć Ci Seksualna Istoto!

Cieszę się, że zainteresowałaś się odzyskiwaniem władzy nad własną seksualnością. Na zdjęciu obok jestem ja - i moja złota wagina. :) Kiedyś nie dałabym sobie zrobić takiego zdjęcia - z cipką. Więcej, ja nawet nie umiałam powiedzieć słowa wagina, cipka ani żadnego innego na określenie kobiecych, czyli moich, genitaliów. Myślisz, że wtedy moja seksualność należała w stu procentach do mnie? Och nie, ale w końcu odzyskałam ją dla siebie. I dlatego zapraszam Cię, abyś została Królową Własnej Seksualności już teraz!

  • Wyobraź sobie siebie pełną seksualnej mocy i pewną siebie. 
  • Wyobraź sobie wspaniałą relację, którą stworzyłaś ze swoim ciałem, kobiecością i seksualnością. 
  • Wyobraź sobie, że jesteś całkiem dobra w rozmowach o seksie i w stawianiu granic. 

Świetnie - możesz taka być! Oferuję Ci udział w kursie, który zawiera 4 moduły dotyczące ciała i seksualności, który opracowałam na podstawie 7 lat prowadzenia kursów i warsztatów z różnymi grupami.

Czym się zajmiemy?

Część 1 - Pozwolenie na seks i bycie seksualną

Kto je wydaje? Jak sobie pozwolić na więcej? Poznaj moc seksualnej wolności.

Część 2 - Dziewczyny i waginy

Do kogo należy Twoja wagina? I co dobrego możesz dla niej zrobić? Poznaj moc waginy.

Część 3 - Kobiecość

Kto ustala, jaką masz być kobietą? I czy na pewno musisz być kobietą? Poznaj moc kobiecości, którą Ty kształtujesz na swoich własnych regułach.

Część 4 - Moje granice w seksie

Od kogo uczyłaś się mówić o seksie, stawiać granice i być asertywna? Czy wiesz, że możesz nie tylko mówić "nie" czy "tak", ale składać swoje własne propozycje? Poznaj swoją seksualną moc.

Część 5 - Powtórka, bo jeden raz to ani razu :)

Ostatnia część kursu to czas na utrwalenie wszystkiego, co razem przeżyjemy. Spojrzenie z dystansu na to, co odkrywałyśmy kilka tygodni wcześniej.


Zobacz opinie o moich kursach na żywo

Ela

Warsztaty z Vocą dały mi dużo radości, inspiracji i zapoczątkowały zmianę podejścia do trudnych w naszym społeczeństwie tematów jak seks, miesiączka, narządy intymne. Voca ma niesamowity dar tworzenia przestrzeni, w której każdy może się poczuć bezpiecznie i otworzyć przed innymi.

Ewa

Pokochałam moje ciało, poczułam pierwszy raz w życiu z wielką stanowczością, że moje ciało jest piękną świątynią, że tylko ja decyduję o tym, kto, kiedy i czy w ogóle z zewnątrz ma prawo do tego, by się nim zajmować i mieć do niego dostęp. Zaczęłam uczyć  się patrzeć na siebie, na swoją piękną Joni i na całe swoje ciało z miłością. I w końcu spotkałam siebie!

Beata

Uświadomiłam sobie, jak wiele przekonań i blokad  siedzi we mnie i nie pozwala mi radośnie czerpać z tego, co mam, nie pozwala mi na szczerość i autentyczność ze sobą i z partnerem. Wiem teraz, że chcę eksplorować i szukać nowego, wychodzić z utartych schematów miłosnych i seksualnych, aby znaleźć siebie. Autentyczną Mnie.

Zobacz opinie o moich kursach online

Zośka

Z Kursu Akceptacji Ciała

Chyba nigdy w życiu się tyle nie uśmiechałam, co teraz! Wykupiłam kurs z myślą o zakorzenieniu w ciele zapoczątkowanych już zmian. Opcja "online" wydała mi się idealna: praca w swoim tempie, w zaciszu własnego domu, bez stresu praktykowania w grupie. Ale dostałam dużo więcej niż się spodziewałam – nawet nie wiem kiedy wyszłam ze swojej norki, bo przez cały miesiąc zażywałam dzikiej radości siostrzeństwa!
Dzięki razy milion! <3

Ania

Z Kursu Akceptacji Ciała

Warto... zobaczyć, jak pracuje Voca, jak bardzo angażuje się całą sobą, 'wchodzi' w temat, a potem autentycznie go prowadzi. Należę do osób wymagających, dopytujących, u których głowy wyłączyć się nie da, i Voka była w stanie mnie zaspokoić;). Gotowa odpowiadać na pytania, szybko reagująca, oferująca więcej pomocy i praktyk, niż można przez siebie w kilka tygodni przepuścić. Posiada wiedzę i radosną lekkość, która w dotykaniu spraw cielesno-seksulanych, rozpuszcza trochę emocji. Jestem po 'Kursie Akceptacji Ciała', który stał się dla mnie początkiem, bramą do akceptacji szerszej, głębszej, otwarcia na relacje i zaproszenia ich do mojego życia. Polecam pracę z Voką z serca. 


Kaśka

Z Kursu Akceptacji Ciała

Niesamowity kurs i niesamowita Voca (osoba prowadząca). Kurs online przyniósł mi wiele korzyści, uśmiechu i zadowolenia. Przez ponad 30 lat nie potrafiłam pokochać własnego ciała i żyć z nim w zgodzie. Dzięki kursowi, zaakceptowałam własne ciało w jedyne 5 tygodni. Była to niesamowita podróż po moim wnętrzu. Odkrywanie własnego piękna w towarzystwie innych sióstr z podobnym problemem pozwoliło mi się otworzyć jak i również zmobilizować się do pracy nad własnym "Ja". Po zakończeniu kursu nie mam zamiaru więcej tracić czasu i mam zamiar korzystać z życia na maksa. Od dziś pływanie, opalanie oraz rozmowy na tematy "tabu" nie są już dla mnie wyzwaniem. W końcu uwolniłam swe ciało z własnych "kajdan" i zostałam Boginią własnej osobowości. Dziękuję Voca za stworzenie przestrzeni dla mnie i innych kobiet i za szansę na otwarcie nowych drzwi.

Dlaczego akurat ja zapraszam Cię na kurs?

Bo kocham seksualność
Bo kocham moją pracę
Bo pozwolę Ci być sobą - bez względu na to, czy lubisz seks, czy nie, czy miałaś wielu partnerów (lub partnerek) czy żadnego, czy kochasz tańczyć nago przed lustrem, czy też wstydzisz się swojego ciała - wesprę Cię najlepiej jak potrafię w Twojej indywidualnej podróży przez seksualność, tak abyś później świadomie i z łatwością mogła panować nad Twoim Własnym Seksualnym Królestwem.

Jestem Voca Ilnicka, jestem przewodniczką po kobiecej seksualności. Nie nauczycielką, terapeutką ani psycholożką. Podczas kursu wezmę Cię za rękę - jak przyjaciółka - i pokażę Ci wszystkie mapy seksualności, jakie stworzyłam przez ostatnie 9 lat, podzielę się moim doświadczeniem oraz pokażę Ci Twój własny blask. Podczas kursu dam Ci także narzędzia do tego, żebyś potem już zupełnie samodzielnie mogła doglądać Twojego Seksualnego Królestwa. 


Jak będzie wyglądał nasz kurs?

Kręgi

Kręgi na zoomie (5 kręgów w czasie trwania kursu, w każdy poniedziałek o g. 20 (nagrywane do odsłuchania później) + 6. dodatkowy krąg 9.09. - czyli po miesiącu od zakończenia kursu.

Filmiki

Materiały wideo + audio (co tydzień nowe, do obejrzenia/odsłuchania, kiedy masz czas).

Pytania i odpowiedzi

Sesje pytań i odpowiedzi w każdy pt. o g. 10. w grupie na Facebooku. Czegoś nie zrozumiesz? Będziesz chciała dopytać - będę odpowiadać.:) 

Siostrzana grupa na FB

Zamknięta (i tajna) grupa na FB, która przez miesiąc będzie codziennym kręgiem dzielenia się (jeśli nie masz konta na FB, możesz je założyć; jeśli nie chcesz używać swojego profilu, możesz założyć anonimowe konto).


Praktyki

Praktyka czyni mistrza. I mistrzynię. :) 
Będą i praktyki do samodzielnego robienia i
praktyki do robienia w parach (z innymi uczestniczkami kursu).

Wsparcie

Podczas kursu będziesz miała wsparcie w grupie na FB ode mnie i innych Uczestniczek kursu a także moje wsparcie mejlowe.:)


Sprzedaż zakończona

Widziana w: