Zmysłowa królowa. Twój start w nowe życie erotyczne i nową relację z ciałem

Nawet jeśli jesteś niezadowolona ze swojego ciała, i do tej pory myślałaś, że "tak już musi być", nawet jeśli seksualność nie jest Twoją mocną stroną!

Wiele z nas nie pozwala sobie:

 • myśleć o seksie, 
 • mówić o seksie, 
 • akceptować swojego ciała.

Bo nikt nas tego nie nauczył. Bo nie wiemy, od czego zacząć. Bo boimy się próbować. To wpływa i na nasze relacje w partnerstwie, i na samoocenę, i na edukację seksualną dzieci.

Bo dałyśmy sobie wmówić, że seksualność to temat "nie dla grzecznych dziewczynek", niemoralny i zły.

Być może w Twoim domu rodzinnym nie mówiono o seksie, seksualności, Twojej kobiecości. Być może obiecałaś sobie, że u Ciebie w domu będzie inaczej, że nie będzie tematów tabu i pruderii, ale... brakuje Ci śmiałości, praktyki bądź impulsu, aby zacząć żyć po swojemu?

Gdy byłaś mała, nie mogłaś decydować. Ale teraz jesteś już dorosła, masz wpływ na swoje życie seksualne, możesz dowolnie kształtować je i relację z Twoim ciałem. Jeśli brak Ci śmiałości, praktyki lub impulsu, niech ten kurs będzie Twoim impulsem do zmian! W czasie kilku miesięcy oswoisz temat i zdobędziesz praktykę, dzięki której poczujesz się swobodnie w Twoim ciele i Twojej sypialni.

Proponuję więc: 

Zostań władczynią Twojej seksualności!

I stwórz na nowo relację z Twoim ciałem. Bo warto.

 • Słyszałaś bajeczkę o tym, że kobieta staje się w pełni seksualna, gdy pocałuję ją "książę"?

 • A może uwierzyłaś, że Twoje ciało nie jest dla Ciebie, ale po to, aby sprawiać estetyczną przyjemność innym?

 • Wierzysz, że "dziewica" jest "niepełną kobietą"? 

 • Czekasz aż Twój mężczyzna lub Twoja kobieta nauczą Cię, jak pozbyć się wstydu, jak polubić swoje ciało i cipkę?

 • Próbowałaś diet, erotycznej bielizny i wycięczających treningów, ale wciąż jesteś niezadowolona z ciała i wstydzisz się siebie?

Koniec z bajkami i czekaniem na księcia :)

Cześć Kobieto, cześć Ci Seksualna Istoto!

Cieszę się, że zainteresowałaś się odzyskiwaniem władzy nad własną seksualnością. Na zdjęciu obok jestem ja - i moja złota wagina. :) Kiedyś nie dałabym sobie zrobić takiego zdjęcia - z cipką. Więcej, ja nawet nie umiałam powiedzieć słowa wagina, cipka ani żadnego innego na określenie kobiecych, czyli moich, genitaliów. Myślisz, że wtedy moja seksualność należała w stu procentach do mnie? Och nie! Myślisz, że lubiłam i akceptowałam swoje ciało? Nie! Ale w końcu dogadałam się z ciałem i odzyskałam moją seksualność dla siebie. I dlatego zapraszam Cię do tego samego! Nie, "jak schudniesz", nie za rok, nie za dwa, ale teraz.

 • Wyobraź sobie siebie pełną seksualnej mocy i pewną siebie. 

 • Wyobraź sobie wspaniałą relację, którą stworzyłaś ze swoim ciałem, kobiecością i seksualnością. 

 • Wyobraź sobie, że jesteś całkiem dobra w rozmowach o seksie i w stawianiu granic.

Nawet jeśli myślisz, że to zbyt piękne, aby było prawdziwe, zrób pierwszy krok. Kolejne zrobimy już razem.

Jak pomogłam innym kobietom?

Ela

opinia z zajęć na żywo

Warsztaty z Vocą dały mi dużo radości, inspiracji i zapoczątkowały zmianę podejścia do trudnych w naszym społeczeństwie tematów jak seks, miesiączka, narządy intymne. Voca ma niesamowity dar tworzenia przestrzeni, w której każdy może się poczuć bezpiecznie i otworzyć przed innymi.

Ewa

opinia z zajęć na żywo

Pokochałam moje ciało, poczułam pierwszy raz w życiu z wielką stanowczością, że moje ciało jest piękną świątynią, że tylko ja decyduję o tym, kto, kiedy i czy w ogóle z zewnątrz ma prawo do tego, by się nim zajmować i mieć do niego dostęp. Zaczęłam uczyć  się patrzeć na siebie, na swoją piękną Joni i na całe swoje ciało z miłością. I w końcu spotkałam siebie!

Beata

opinia z zajęć na żywo

Uświadomiłam sobie, jak wiele przekonań i blokad  siedzi we mnie i nie pozwala mi radośnie czerpać z tego, co mam, nie pozwala mi na szczerość i autentyczność ze sobą i z partnerem. Wiem teraz, że chcę eksplorować i szukać nowego, wychodzić z utartych schematów miłosnych i seksualnych, aby znaleźć siebie. Autentyczną Mnie.

Zośka

Z Kursu Akceptacji Ciała online

Chyba nigdy w życiu się tyle nie uśmiechałam, co teraz! Wykupiłam kurs z myślą o zakorzenieniu w ciele zapoczątkowanych już zmian. Opcja "online" wydała mi się idealna: praca w swoim tempie, w zaciszu własnego domu, bez stresu praktykowania w grupie. Ale dostałam dużo więcej niż się spodziewałam – nawet nie wiem kiedy wyszłam ze swojej norki, bo przez cały miesiąc zażywałam dzikiej radości siostrzeństwa!
Dzięki razy milion! <3

Ania

Z Kursu Akceptacji Ciała online

Warto... zobaczyć, jak pracuje Voca, jak bardzo angażuje się całą sobą, 'wchodzi' w temat, a potem autentycznie go prowadzi. Należę do osób wymagających, dopytujących, u których głowy wyłączyć się nie da, i Voka była w stanie mnie zaspokoić;). Gotowa odpowiadać na pytania, szybko reagująca, oferująca więcej pomocy i praktyk, niż można przez siebie w kilka tygodni przepuścić. Posiada wiedzę i radosną lekkość, która w dotykaniu spraw cielesno-seksulanych, rozpuszcza trochę emocji. Jestem po 'Kursie Akceptacji Ciała', który stał się dla mnie początkiem, bramą do akceptacji szerszej, głębszej, otwarcia na relacje i zaproszenia ich do mojego życia. Polecam pracę z Voką z serca. 


Kaśka

Z Kursu Akceptacji Ciała online

Niesamowity kurs i niesamowita Voca (osoba prowadząca). Kurs online przyniósł mi wiele korzyści, uśmiechu i zadowolenia. Przez ponad 30 lat nie potrafiłam pokochać własnego ciała i żyć z nim w zgodzie. Dzięki kursowi, zaakceptowałam własne ciało w jedyne 5 tygodni. Była to niesamowita podróż po moim wnętrzu. Odkrywanie własnego piękna w towarzystwie innych sióstr z podobnym problemem pozwoliło mi się otworzyć jak i również zmobilizować się do pracy nad własnym "Ja". Po zakończeniu kursu nie mam zamiaru więcej tracić czasu i mam zamiar korzystać z życia na maksa. Od dziś pływanie, opalanie oraz rozmowy na tematy "tabu" nie są już dla mnie wyzwaniem. W końcu uwolniłam swe ciało z własnych "kajdan" i zostałam Boginią własnej osobowości. Dziękuję Voca za stworzenie przestrzeni dla mnie i innych kobiet i za szansę na otwarcie nowych drzwi.

Ada

Z Kursu Akceptacji Ciała online

Na kurs zapisałam się trochę na zasadzie " chcę, żeby coś się zmieniło" (mój stosunek do ciała), ale "nie chcę się zmieniać". Forma online wydała mi się bardzo bezpieczna, z zachowaniem należnego dystansu:) Cóż... było zupełnie inaczej ;) Kurs był intensywny, wzruszający, inspirujący, bardzo aktywny i - dla mnie - bardzo wymagający. Byłam zaskoczona zarówno swoim własnym zaangażowaniem, jak i wspólnotą, która bardzo szybko zawiązała się w grupie. Pracowałyśmy każda  w swoim tempie i stylu, ale grupa dawała bardzo dużo wsparcia i motywowała do działania. Ty byłaś bardzo dostępna i pomocna, na bieżąco odpowiadałaś na pytania, służyłaś pomocą i pozytywną energią, jeśli zdarzyło mi się stanąć w miejscu. Nie zawsze było łatwo (nazywając rzecz po imieniu - bywało bardzo trudno, zwłaszcza na początku), ale siostrzeństwo i atmosfera zaufania  w grupie sprawiała, że czułam się bardzo bezpieczna i wspierana. Efekty? Bardzo spektakularne:) Sama nie bardzo wierzyłam, że realnie coś się dla mnie zmieni, ale w trakcie trwania kursu zmieniłam się przede wszystkim ja sama i w konsekwencji mój stosunek do ciała. Wspólne ćwiczenia w parach i grupach, lajwy i cotygodniowe kręgi niepostrzeżenie coś we mnie zmieniły - praca z innymi kobietami i możliwość wypowiedzenia się i bycia wysłuchaną bez oceny - bezcenne. Zaczynałam kurs pełna obaw i kompleksów, a skończyłam go z wielką energią, miłością do ciała i zachwytem istotą  w lustrze:)

Co dziś Ci przeszkadza cieszyć się ciałem i seksualnością? Czy któreś z tych przekonań rozpoznajesz jako swoje?

Seks jest dla ładnych i młodych. 


"Mężczyźni wolą blondynki" (wolą inne kobiety niż ja: młodsze, chudsze, starsze, pełniejsze, bardziej doświadczone, mniej doświadczone itp).


Nie zasługuję na dobry seks.


Lepiej to robić, niż o tym mówić.


Gdy ludzie się kochają, w łóżku wszystko im się układa samo.


Seks nie jest ważny, ważniejsza jest miłość.


Jeśli zaakceptuję moje ciało, przestanę o siebie dbać.


W pewnym wieku trzeba zapomnieć o seksie i przyjemnościach.


Grzeczne dziewczynki tego nie robią.


Z takim ciałem nic mi się nie uda.


Ja się do tego po prostu nie nadaję...

Powyższe przekonania mogą Ci nieźle namieszać w głowie i w życiu. Co więcej - niektórych możesz być świadoma, innych nie. W procesie wychowania słyszymy przeróżne opinie o seksie i o roli kobiety. Kobieta ma być piękna i bierna, ma spełniać zachcianki innych i nie wyrażać swoich pragnień. Seks przestawiany jest albo jako coś bluźnierczego i brudnego, czym lepiej się nie interesować (religia), albo jako towar, bez którego jest się frajerką (popkultura). Możesz więc czuć się bardzo zagubiona. Nie ma w tym Twojej winy. To, jaka dziś jest Twoja seksualność, to często wynik formatowania kulturowego. 

Być może nic nie wiesz o swojej seksualności i ciele, bo uległaś presji i dałaś się "zwolnić z seksualności". Byłaś bierna, nie interesowałaś się erotyką i czekałaś, aż "seksu nauczy Cię mężczyzna", bo tego oczekiwało od Ciebie Twoje otoczenie. A dziś brakuje Ci pewnych kompetencji. To Ty decydujesz, czy chcesz je teraz nabyć. Możesz odzyskać stracony czas, rozwinąć dobrą relację z ciałem i poznać gruntownie swoją seksualność. To dzięki temu poczujesz się pewniej w ciele i seksie. I będzie to pewność, która zostanie Ci na lata. Taka płynąca z głębi, z trzewi i serca.

Dlaczego akurat ja zapraszam Cię na kurs?

Mówię o akceptacji ciała, bo wiem, czym jest brak tej akceptacji. Wylałam hektolitry łez, przejmując się swoim wyglądem i martwiąc o to, że chyba muszę pójść do klasztoru, bo nikt mnie nigdy nie zechce. Dzięki temu wiem, że nie chodzi o wygląd, ale o przekonania, emocje i nastawienie. Bo przecież moje ciało się nie zmieniło - wyglądam mniej więcej tak jak kiedyś (no, jestem trochę starsza), do klasztoru jednak pójść nie musiałam, a zamiast tego cieszę się moim ciałem i seksem. I nie chcę, żebyś Ty zmarnowała tyle czasu, co ja. :)

Bez względu na to, czy lubisz seks, czy nie, czy miałaś wielu partnerów (lub partnerek) czy żadnego, czy kochasz tańczyć nago przed lustrem, czy też wstydzisz się swojego ciała - wesprę Cię najlepiej jak potrafię w Twojej indywidualnej podróży przez seksualność, tak abyś później świadomie i z łatwością mogła panować nad Twoim Własnym Seksualnym Królestwem.

Jestem Voca Ilnicka, jestem przewodniczką po kobiecej seksualności. Nie nauczycielką, terapeutką ani psycholożką. Podczas kursu wezmę Cię za rękę - jak przyjaciółka - i pokażę Ci wszystkie mapy seksualności, jakie stworzyłam przez ostatnie 9 lat, podzielę się moim doświadczeniem oraz pokażę Ci Twój własny blask. Podczas kursu dam Ci także narzędzia do tego, żebyś potem już zupełnie samodzielnie mogła doglądać Twojego Seksualnego Królestwa i pogłębiała dobrą relację z ciałem.

Twoja seksualność może rozkwitnąć. Jeśli tylko dasz sobie przyzwolenie na bycie seksualną

Możesz:

Patrzeć na swoje ciało z radością, akceptować je i kochać.

Prowadzić udane życie seksualne.

Spełniać swoje erotyczne fantazje.

Czuć się piękną, kobiecą i zmysłową.

Przekazywać pozytywne nastawienie względem ciała i seksu swoim dzieciom.

Zmysłowa Królowa pomoże Ci osiągnąć Twoje cele i spełnić fantazje!

Jak wygląda praca w czasie Zmysłowej Królowej?

Spotkania online

Będąc seksualną kobietą, możesz się czuć outsiderką czy wręcz osamotniona. Gdzie są inne kobiety, które mają podobnie do mnie? Poznasz je na spotkaniach online, podczas których w zaufanym gronie wspólnie będziemy poznawać seksualność.

Kwadrans z Voką

Czasem też trzeba pogadać w kameralnym gronie - dlatego w ramach kursu masz do wykorzystania rozmowę ze mną 1:1. Żebyśmy lepiej się poznały. Żebym usłyszała, czego właśnie Ty potrzebujesz.

Wiedza i materiały

Zostaną Ci dostarczone w formie nagrań audio, wideo oraz plików tekstowych.

Kobiece kręgi

Kręgi na zoomie co miesiąc w trakcie trwania kursu. Aby móc się wygadać i posłuchać. Bez oceny, bez dawania rad, bez generalizacji.

Pytania i odpowiedzi

Sesje pytań i odpowiedzi. Czegoś nie zrozumiesz? Będziesz chciała dopytać - będę odpowiadać na żywo - raz w miesiącu lub częściej.

Siostrzana grupa

Przez czas trwania kursu będzie codziennym kręgiem dzielenia się. Całkowita dyskrecja i dobrowolność dzielenia się.


Praktyki

Praktyka czyni mistrza. I mistrzynię. :) 
Będą i praktyki do samodzielnego robienia i
praktyki do robienia w parach (z innymi uczestniczkami kursu).

Wsparcie

Podczas kursu będziesz miała wsparcie w grupie ode mnie i innych Uczestniczek kursu a także moje wsparcie mejlowe.:)

Kurs będzie się odbywał w internecie na specjalnym panelu, do którego otrzymasz login i hasło. Będziemy się też spotykały za pomocą programu zoom (trochę inny skype). Przez kilka miesięcy we własnym tempie i z moim wsparciem będziesz mogła przemieniać w dobrą i wspierającą swoja relację z ciałem i seksualnością. Spotkania na żywo będą nagrywane i udostępniane w formie mp3 do odsłuchania w dogodnym czasie. Comiesięczne kręgi nie będą nagrywane - będzie to ulotna forma spotkania, w której możesz wziąć udział lub nie, w każdym razie nikt ponownie nie odsłucha tego, z czego się zwierzałaś. 

Kurs składa się z dwóch części

Każda z części potrwa ponad 3 miesiące, tak abyś miała czas zapoznać się z materiałem, odsłuchać nagrania i poeksperymentować. W tym czasie będziesz mogła krok po kruku wprowadzać zmiany w życie i sprawdzać, na ile nowe nawyki, praktyki, sposoby na życie pasują Ci - i modyfikować z pomocą moją i innych Uczestniczek to, co będziesz jeszcze chciała zmieniać. W czasie kursu będzie też kilka tygodni "oddechu" - czasu, kiedy będą święta, kiedy będziemy odpoczywać, a Ty - jeśli dużo pracujesz - będziesz mogła "podgonić". :)

Pierwszy moduł kursu obejmuje tematy z zakresu akceptacji ciała, drugi z zakresu samoświadomości seksualnej. Moduły zazębiają się i współtworzą całość kursu, ale jeśli chcesz, możesz zapisać się na jeden z nich.

Moduł I: Ciało i moc akceptacji

Dobra relacja z ciałem

Zbudujemy ją wspólnie - krok po kroku. Nawet jeśli teraz jesteś w czarnej d***e. :)

Akceptacja jako sztuka dnia codziennego

Nie od święta, ale każdego dnia będziesz patrzyła na siebie z wyrozumiałością i życzliwością. <3

Nagość i seksualność

Wymieciemy z ciemnych kątów wstydy i kompleksy związane z nagim seksualnym ciałem.

Siostrzeństwo zamiast ocen

Oceniasz siebie? Krytykujesz inne kobiety? A co się stanie, kiedy przestaniesz? Kiedy innym powiesz: "Siostro, możesz taka być, jaka jesteś"?:)

Ciało kobiety i zmysłowość

Kto ustala, jaką masz być kobietą? I czy na pewno musisz być kobietą? Poznaj moc kobiecości, którą Ty kształtujesz na swoich własnych regułach.

Moduł II: Seksualność i świadomość

Część 1 - Rozmawiamy o seksualności

Swobodnie. Konkretnie. Klarownie. Tak, abyś w przyszłości mogła porozmawiać z koleżankami, z dziećmi i z partnerem lub partnerką. 

Część 2 - Pozwolenie na seks i bycie seksualną

Kto je wydaje? Jak sobie pozwolić na więcej? Poznaj moc seksualnej wolności.

Część 3 - Dziewczyny i waginy

Do kogo należy Twoja wagina? I co dobrego możesz dla niej zrobić? Poznaj moc waginy.

Część 4 - Słodka kurwa, słodka księżniczka

Seksualne i zmysłowe aspekty "niebezpiecznej kobiecości".

Część 5 - Moje granice w seksie

Od kogo uczyłaś się mówić o seksie, stawiać granice i być asertywna? Czy wiesz, że możesz nie tylko mówić "nie" czy "tak", ale składać swoje własne propozycje? Poznaj swoją seksualną moc.

Zapisz się na Zmysłową Królową i odzyskaj władzę nad własną seksualnością

Płacisz raz i masz dostęp do obu modułów przez wszystkie miesiące. Ta opcja jest też najbardziej ekonomiczna.

Możesz kupić też pierwszy moduł kursu, a jeśli Ci się spodoba, za kilka miesięcy dokupić drugi za tę samą cenę.

Możesz też za każdy miesiąc kursu zapłacić oddzielnie - w 9 ratach od listopada do lipca 2020.

Aby uzyskać informacje o sprzedaży kursu, zapisz się przez formularz u góry strony.


Widziana w: