Zmysłowa królowa. Twój start w nowe życie erotyczne i nową relację z ciałem

Nawet jeśli jesteś niezadowolona ze swojego seksu i do tej pory myślałaś, że "tak już musi być", nawet jeśli seksualność nie jest Twoją mocną stroną!

Wiele z nas nie pozwala sobie:

  • myśleć o seksie, 
  • mówić o seksie, 
  • akceptować swojego ciała.

Bo nikt nas tego nie nauczył. Bo nie wiemy, od czego zacząć. Bo boimy się próbować. To wpływa i na nasze relacje w partnerstwie, i na samoocenę, i na edukację seksualną dzieci.

Bo dałyśmy sobie wmówić, że seksualność to temat "nie dla grzecznych dziewczynek", niemoralny i zły.

Być może w Twoim domu rodzinnym nie mówiono o seksie, seksualności, Twojej kobiecości. Być może obiecałaś sobie, że u Ciebie w domu będzie inaczej, że nie będzie tematów tabu i pruderii, ale... brakuje Ci śmiałości, praktyki bądź impulsu, aby zacząć żyć po swojemu?

Gdy byłaś mała, nie mogłaś decydować. Ale teraz jesteś już dorosła, masz wpływ na swoje życie seksualne, możesz dowolnie kształtować je i relację z Twoim ciałem. Jeśli brak Ci śmiałości, praktyki lub impulsu, niech ten kurs będzie Twoim impulsem do zmian! W czasie kilku miesięcy oswoisz temat i zdobędziesz praktykę, dzięki której poczujesz się swobodnie w Twoim ciele i Twojej sypialni.

Proponuję więc: 

Zostań władczynią Twojej seksualności!

I stwórz na nowo relację z Twoim ciałem. Bo warto.

  • Słyszałaś bajeczkę o tym, że kobieta staje się w pełni seksualna, gdy pocałuję ją "książę"?

  • A może uwierzyłaś, że Twoje ciało i jego erotyczna anatomia są tylko po to, aby sprawiać  przyjemność innym?

  • Czekasz aż Twój mężczyzna lub Twoja kobieta nauczą Cię, jak pozbyć się wstydu, jak polubić seksualność?

Koniec z bajkami i czekaniem na księcia :)

Cześć Kobieto, cześć Ci Seksualna Istoto!

Cieszę się, że zainteresowałaś się odzyskiwaniem władzy nad własną seksualnością. Na zdjęciu obok jestem ja - i moja złota wagina. :) Kiedyś nie dałabym sobie zrobić takiego zdjęcia - z cipką. Więcej, ja nawet nie umiałam powiedzieć słowa wagina, cipka ani żadnego innego na określenie kobiecych, czyli moich, genitaliów. Myślisz, że wtedy moja seksualność należała w stu procentach do mnie? Och nie!  Ale w końcu odzyskałam moją seksualność dla siebie. I dlatego zapraszam Cię do tego samego! 

  • Wyobraź sobie siebie pełną seksualnej mocy i pewną siebie. 

  • Wyobraź sobie wspaniałą relację, którą stworzyłaś ze swoim ciałem, kobiecością i seksualnością. 

  • Wyobraź sobie, że jesteś całkiem dobra w rozmowach o seksie i w stawianiu granic.

Nawet jeśli myślisz, że to zbyt piękne, aby było prawdziwe, zrób pierwszy krok. Kolejne zrobimy już razem.

Jak pomogłam innym kobietom?

Ela

opinia z zajęć na żywo

Warsztaty z Vocą dały mi dużo radości, inspiracji i zapoczątkowały zmianę podejścia do trudnych w naszym społeczeństwie tematów jak seks, miesiączka, narządy intymne. Voca ma niesamowity dar tworzenia przestrzeni, w której każdy może się poczuć bezpiecznie i otworzyć przed innymi.

Ewa

opinia z zajęć na żywo

Pokochałam moje ciało, poczułam pierwszy raz w życiu z wielką stanowczością, że moje ciało jest piękną świątynią, że tylko ja decyduję o tym, kto, kiedy i czy w ogóle z zewnątrz ma prawo do tego, by się nim zajmować i mieć do niego dostęp. Zaczęłam uczyć  się patrzeć na siebie, na swoją piękną Joni i na całe swoje ciało z miłością. I w końcu spotkałam siebie!

Beata

opinia z zajęć na żywo

Uświadomiłam sobie, jak wiele przekonań i blokad  siedzi we mnie i nie pozwala mi radośnie czerpać z tego, co mam, nie pozwala mi na szczerość i autentyczność ze sobą i z partnerem. Wiem teraz, że chcę eksplorować i szukać nowego, wychodzić z utartych schematów miłosnych i seksualnych, aby znaleźć siebie. Autentyczną Mnie.

Co dziś Ci przeszkadza cieszyć się seksualnością? Czy któreś z tych przekonań rozpoznajesz jako swoje?

Seks jest dla ładnych i młodych. 


"Mężczyźni wolą blondynki" (wolą inne kobiety niż ja: młodsze, chudsze, starsze, pełniejsze, bardziej doświadczone, mniej doświadczone itp).


Nie zasługuję na dobry seks.


Lepiej to robić, niż o tym mówić.


Gdy ludzie się kochają, w łóżku wszystko im się układa samo.


Seks nie jest ważny, ważniejsza jest miłość


W pewnym wieku trzeba zapomnieć o seksie i przyjemnościach.


Grzeczne dziewczynki tego nie robią.


Ja się do tego po prostu nie nadaję...

Powyższe przekonania mogą Ci nieźle namieszać w głowie i w życiu. Co więcej - niektórych możesz być świadoma, innych nie. W procesie wychowania słyszymy przeróżne opinie o seksie i o roli kobiety. Kobieta ma być piękna i bierna, ma spełniać zachcianki innych i nie wyrażać swoich pragnień. Seks przestawiany jest albo jako coś bluźnierczego i brudnego, czym lepiej się nie interesować (religia), albo jako towar, bez którego jest się frajerką (popkultura). Możesz więc czuć się bardzo zagubiona. Nie ma w tym Twojej winy. To, jaka dziś jest Twoja seksualność, to często wynik formatowania kulturowego. 

Być może nic nie wiesz o swojej seksualności i ciele, bo uległaś presji i dałaś się "zwolnić z seksualności". Byłaś bierna, nie interesowałaś się erotyką i czekałaś, aż "seksu nauczy Cię mężczyzna", bo tego oczekiwało od Ciebie Twoje otoczenie. A dziś brakuje Ci pewnych kompetencji. To Ty decydujesz, czy chcesz je teraz nabyć. Możesz odzyskać stracony czas, rozwinąć dobrą relację z kobiecością i poznać gruntownie swoją seksualność. To dzięki temu poczujesz się pewniej w ciele i seksie. I będzie to pewność, która zostanie Ci na lata. Taka płynąca z głębi, z trzewi i serca.

Dlaczego akurat ja zapraszam Cię na kurs?

Mówię o seksualności, a wiem, jak to jest, gdy wstyd sznuruje Ci usta. Wiem też, jak to jest w końcu rozwiązać język własnej waginie. I nie chcę Ci w tym pomóc.:)

Bez względu na to, czy lubisz seks, czy nie, czy miałaś wielu partnerów (lub partnerek) czy żadnego, czy kochasz tańczyć nago przed lustrem, czy też wstydzisz się swojego ciała - wesprę Cię najlepiej jak potrafię w Twojej indywidualnej podróży przez seksualność, tak abyś później świadomie i z łatwością mogła panować nad Twoim Własnym Seksualnym Królestwem.

Jestem Voca Ilnicka, jestem przewodniczką po kobiecej seksualności. Podczas kursu wezmę Cię za rękę - jak przyjaciółka - i pokażę Ci wszystkie mapy seksualności, jakie stworzyłam przez ostatnie 12 lat, podzielę się moim doświadczeniem oraz pokażę Ci Twój własny blask. Podczas kursu dam Ci także narzędzia do tego, żebyś potem już zupełnie samodzielnie mogła doglądać Twojego Seksualnego Królestwa.

Twoja seksualność może rozkwitnąć. Jeśli tylko dasz sobie przyzwolenie na bycie seksualną

Możesz:

Prowadzić udane życie seksualne.

Spełniać swoje erotyczne fantazje.

Przekazywać pozytywne nastawienie względem ciała i seksu swoim dzieciom.

Zmysłowa Królowa pomoże Ci osiągnąć Twoje cele i spełnić fantazje!

Jak wygląda praca w czasie Zmysłowej Królowej?

Kurs online

Samodzielnie w zaciszu domowym przechodzisz kolejne bezwstydne i bezpruderyjne lekcje seksualności - może właśnie takie, na które tak długo czekałaś! Kurs kupujesz w dowolnym czasie i korzystasz z niego, kiedy Ci pasuje. 

Praktyki

Praktyka czyni mistrza. I mistrzynię. :)

Będą i praktyki do samodzielnego robienia i - praktyki do robienia w parach (z kimś Ci bliskim).

Wiedza i materiały

Zostaną Ci dostarczone w formie nagrań audio, wideo oraz plików tekstowych PDF. Wszystkie materiały z lekcji wideo są dostępne także w formie audio oraz PDF - jeśli wolisz czytać.

Ten kurs zaplanowany jest jako kurs do samodzielnej pracy, co oznacza, że:

Zapisujesz się na niego w dowolnym momencie i korzystasz, kiedy chcesz.

Możesz pracować samodzielnie z dowolnego miejsca, w którym tylko masz internet.

Z innymi kursantkami możesz komunikować się w komentarzach pod materiałami i zadaniami. Nie mamy wspólnych spotkań na żywo


Ale... chcę, abyś miała:

- możliwość zadania mi pytania - dlatego będą czasem sesje pytań i odpowiedzi,

- możliwość przeżywania kursu z innymi kursantkami - dlatego uruchomiłam sekcję komentarzy w każdej lekcji i pod każdym zadaniem,

- możliwość robienia praktyk w parach - stąd możliwość zakupu kursu w wersji Koleżanki oraz opcja znalezienia partnerki wśród kursantek, nawet jeśli kupisz kurs sama.

Jakie są opcje dodatkowe?

Koleżanki

Kurs będziesz też mogła kupić w opcji Koleżanki - jeden zakup na dwie osoby. Każda z Was dostanie dostęp do kursu, wszystkie praktyki w parach będziecie mogły zrobić razem oraz dzielić się ze sobą na żywo lub online tym, co odkrywacie. W tej wersji zapłacicie mniej za kurs.:)

Kursowa partnerka


Nawet jeśli kupisz kurs samodzielnie, podczas jego trwania prawdopodobnie będzie możliwość umówienia się przez kursowy panel na praktyki w parze z drugą kursantką. To będzie też zależało od liczby aktualnie chętnych na wspólne robienie zadań.

Konsultacje 1:1

Opcjonalnie do kursu możesz dokupić 40 min. konsultacje do kursu w pakietach:

1x40 za 50 zł

3x40 za 140 zł

5x40 za 220 zł

O dokupieniu konsultacji możesz zdecydować w dowolnym momencie trwania kursu.


Sesja pytań i odpowiedzi


Wszystkie osoby, które zakupią udział w kursie do połowy marca, po zapoznaniu się z kursem będą mogły zadać mi pytania, na które odpowiem w osobnym wideo, które opublikuję na panelu kursowym do końca marca 2022. 

Co 2-3 miesiące będą dogrywane podobne sesje z odpowiedziami na Wasze pytania.


Kurs będzie się odbywał w internecie na specjalnym panelu, do którego otrzymasz login i hasło (od 28.02.2022). Przez kilka tygodni (lub miesięcy) we własnym tempie będziesz mogła przemieniać w dobrą i wspierającą Twoją relację z seksualnością. To Ty narzucasz tempo.

Seksualność i świadomość

Rozmawiamy o seksualności

Swobodnie. Konkretnie. Klarownie. Tak, abyś w przyszłości mogła porozmawiać z koleżankami, z dziećmi i z partnerem lub partnerką.

Pozwolenie na seks i bycie seksualną

Kto je wydaje? Jak sobie pozwolić na więcej? Poznaj moc seksualnej wolności.

Dziewczyny i waginy

Do kogo należy Twoja wagina? I co dobrego możesz dla niej zrobić? Poznaj moc waginy.

Słodka kurwa, słodka księżniczka

Seksualne i zmysłowe aspekty "niebezpiecznej kobiecości".

Moje granice w seksie

Od kogo uczyłaś się mówić o seksie, stawiać granice i być asertywna? Czy wiesz, że możesz nie tylko mówić "nie" czy "tak", ale składać swoje własne propozycje? Poznaj swoją seksualną moc.

Zapisz się na Zmysłową Królową i odzyskaj władzę nad własną seksualnością


Widziana w:

.