Chcesz zostać hennistką i tworzyć piękne wzory?

Dzięki moim kursom nie tylko opanujesz podstawy, ale i  eleganckie i złożone wzory

Jeżeli tak, to świetnie się składa, bo właśnie jest jeden z dwóch razy w roku, kiedy wypuszczam intensywny kurs internetowy połączony z grupa facebookową, w której razem pracujemy i uczymy się nowych rzeczy. 

Kurs jest dla Ciebie, jezeli jesteś początkująca czyli o hennie nie wiesz nic albo twoje wzory mimo ćwiczeń wyglądają zupełnie inaczej niż miały - krzywe linie i koślawe kółka? Nauczę Cię jak łatwo jest malować prawie idealne wzory  jeżeli znasz kilka hennowych technik. Nie musisz posiadać umiejętności plastycznych, żeby stworzyć żyjące dzieła sztuki.

Technika

Co musisz wiedzieć o malowaniu henną, żeby zostać hennistką? Dzięki ponad dwunastu latom doświadczenia w malowaniu henną wszystko dokładnie Ci wyjaśnię. 

Teoria i historia

Dowiesz się jak o hennę zadbać - tak, żeby została na twojej skórze na długo, dowiesz się jakie ma znaczenie i jak dokładnie ja zostałam hennistką a ty także możesz nią zostać. 

Świetna atmosfera

Malujemy, bawimy się i poznajemy w małej grupie - dzięki temu panuje zawsze świetna atmosfera. Nie potrafisz rysować prostej kreski albo masz artystyczne wykształcenie? Znajdzie się dla Ciebie miejsce a moje indywidualne wsparcie pomoże konkretnie Tobie. 

Piękna henna w 7 dni - 7 ebooków

Stwórz własne piękne wzory i poznaj podstawy henny już w tydzień. Materiał jest podzielony na 7 dni, więc łatwo znajdziesz czas na to, by wszystko przerobić. Pod koniec tygodnia wykonasz już prawdziwe cuda!

Nauczysz się jak tworzyć piękne linie, kropki i koła, jak tworzyć kwiaty i proste wzory zupełnie od zera. Dowiesz się też wielu rzeczy, które musisz wiedzieć, a jeszcze tego nie wiesz - np. jak usiąść, by malowało Ci się 4 razy łatwiej!

Złap zniżkę i zapłać tylko 87 zł za 7 e-booków! 

Łap zniżkę zanim ucieknie!


Chcesz nauczyć się więcej? Wybierz jeden z moich kursów wideo!


Zostań hennistką w 14 dni

Dzięki temu kursowi wideo plus ebook poznasz zaczniesz malować henną, dowiesz się o niej wszystkiego czego będziesz teraz i za 5 lat potrzebować, będziesz się rozwijać w specjalnej grupie warsztatowej oraz otrzymasz pakiet 5 hennowych rożków do malowania. 

Cały materiał jest rozłożony na 7 dni nauki i 7 dni rozwoju i zapamiętywania - po tym kursie wszystkie twoje proste linie będą proste, koła okrągłe a symetria symetryczna, a henna zawsze wyjdzie ciemna dzięki doskonałej pielęgnacji. Stworzysz piękne wzory i będziesz mogła zacząć uczyć się stylów średniozaawansowanych.

Było 553, ale do poniedziałku złapiesz zniżkę do 307 zł.

Kup teraz

Zostań hennistką PAKIET PROFESJONALNY

Jeżeli szukasz czegoś, co pozwoli Ci podnieść swoje umiejętności na wysoki poziom to kurs dla Ciebie. Dzięki dodatkowym kursom tematycznym stworzysz profesjonalne henny. 

W skład pakietu wchodzi cały kurs Zostań hennistką w 14 dni a także 4 dodatkowe kursy malowania henną w różnych stylach. Łącznie to około 20 godzin materiałów rozbitych na poręczne lekcje i ćwiczenia. Doskonałym wsparciem filmików wideo są ebooki.

Było 700, ale do poniedziałku złapiesz zniżkę do 607 zł. Cały pakiet jest warty 923 zł.

Kup teraz

Co otrzymujesz w najbardziej rozbudowanym pakiecie - Pakiecie Profesjonalnym? 

- pierwszy w Polsce kurs henny dostępny internetowo,

- nauczycielka z ponad dziewięcioma latami doświadczenia w uczeniu i ponad trzynastoma w malowaniu henną - przekażę Ci nie tylko moją miłość do henny i wielką pasję, ale także wiedzę, którą gromadziłam latami,

- intensywny kurs i materiały wypróbowane już przez dziesiątki osób,

- kursy przerobisz w swoim tempie, bo dostęp masz na 6, 12 miesięcy lub całe życie.


Dzięki kompletowi ebooków przećwiczysz i powtórzysz to, czego nauczysz się z filmików - w ten sposób nie tylko przerobisz kurs, ale wykorzystasz go, żeby opanować nowe umiejętności.

Basia

Dzisiejsze spotkanie na warsztatach indywidualnych zaszczepiło we mnie miłość do henny! 💕😍Cyd jest pełna pasji i potrafi przelać ją na drugą osobę. Prowadząca ma w sobie mnóstwo ciepła, cierpliwości i ogrom wiedzy, którą chętnie się dzieli.👌 Tworzy niesamowite cuda! Gdybym miała wehikuł czasu-chciałabym znów przeżyć ten dzień. Gorąco polecam! 😚👍

Joanna

Hej, byłam na kursie tworzenia hennowych wzorów u Cydy i jestem zachwycona ilością przekazanej mi wiedzy tej teoretycznej jak i praktycznej, aż chce się tworzyć coraz to nowe wzory, tu jedne z moich ostatnich uważam że jak na 4 raz cb alkoem nieźle wychodzi. A to wszystko dzięki podpowiedziom i trikom Cydy. Dzięki i polecam mocniutko

Agnieszka

Hej, jestem po 7godzinnych warsztatach z Cydą, moje podstawy zerowe - Cyda pokazała profesjonalizm i talent - bardzo polecam 😊👍🥰

Szukasz nowej i ciekawej pracy?

Wybierz PROFESJONALNY PAKIET i zacznij malować innych już po kilku dniach. Ten pakiet jest dla Ciebie jeżeli naprawdę chcesz dowiedzieć się dużo i opanować bardziej złożone wzory a przy okazji zapłacić mniej za pakiet kursów - dostajesz aż 4 kursy tematyczne w prezencie.

Łap ten pakiet ze zniżką!


Joanna Cyd Petruczenko

Cześć, nazywam się Cyd i w hennie zakochałam się ponad 13 lat temu. Do tej pory nie mogę uwierzyć jak bardzo zmieniła ona moje życie na lepsze. 

Od ponad 9 lat uczę innych jak tworzyć piękne wzory, wiele najbardziej znanych w Polsce hennistek to właśnie moje uczennice. Ty także możesz zostać jedną z nich i henną zająć się dla przyjemności albo profesjonalnie! 


.