Uwaga ważne!
Musisz kliknąć przycisk w pierwszej wiadomości, która zostanie wysłana odrazu po podaniu maila
by potwierdzić swój adres!
Jeśli wiadomość nie przychodzi,
sprawdź foldery "spam" i "oferty".

Pobierz bezpłatny przewodnik i dowiedz się:


✅ Jakie możliwości kryją się za rozwojem jakości ruchu i jak możesz je wykorzystać, aby stać się bardziej nieprzewidywalnym, skuteczniejszym graczem?

✅ Jakie cechy są najtrudniejsze do przewidzenia w dryblingu i jak możesz nauczyć się je wykorzystywać w 1vs1? 

✅ Jaki jest sekret swobody, luzu, nieprzewidywalności, magii w grze Brazylijskich piłkarzy?

Jak rozwijać MOBILNOŚĆ, aby przyczyniła się do wydajności na BOISKU?

Jak poprawić szybkość, zwinność z piłką przy nodze i wykorzystywać cechy motoryczne podczas prowadzenia piłki, dryblingu?

Autor

Alan Majerski

Pomagam zawodnikom piłki nożnej nakierować ambicję na JAKOŚĆ PRACY która przyczyni się do ich pewności siebie, skuteczności, sprawności w rywalizacji pod presją. Ze mną zaczniesz przenosić efekty z treningu na mecz, aby pokazywać tam swój pełny potencjał, który zwróci uwagę klubów z wyższych lig.

​Pomagam piłkarzom w zdobyciu przekonania jak wiele, mogą wydobyć ze swojego potencjału poprzez jakość treningu indywidualnego.

Tworzę plany treningowe które kreują pewnych siebie, skutecznych, kreatywnych, sprawnych w grze pod presją, zawodników.

Z dzisiejszej perspektywy wiem, że MECHANICZNOŚĆ zabija NIEPRZEWIDYWALNOŚĆ.

Nieprzewidywalność = ciężki do zatrzymania zawodnik = skuteczność pod presją.  

Niestety nadal widzę wielu ambitnych piłkarzy, którzy robią sobie krzywdę, trenując sposobem, który promuje ROBOTYCZNE ruchy. 🤖

Nikt nie wciśnie mi kitu, że to ma jakiekolwiek przełożenie na sukces w piłce nożnej. Tak samo jak promowanie sloganów, że to TYLKO CIĘŻKA PRACA się liczy.

Nie! Ciężka praca i ambicja jest świetna, ale która jest nakierowana na właściwy trening, który rozwija wydajność, umiejętności które potrzebujesz aby pewnie i skutecznie radzić sobie pod presją.

Byłem w tym miejscu gdy wierzyłem w te brednie, doprowadziłem do operacji moje biodro, a harowanie nie przekładało się na skuteczność, bo byłem zbyt chaotyczny, napięty, przewidywalny..

...moja kulturystyczna sylwetka oraz brak kluczowego czynnika skutecznych decyzji - obserwacji, zabiła moją całą pasję do piłki, bo po prostu nie radziłem sobie pod presją.

Dzięki tym wszystkim doświadczeniom zacząłem studiować detale skuteczności, a w tym temat mobilności, jakości ruchu i wiem, że można wyjść z tej chorej ścieżki oraz w końcu zacząć trenować JAKOŚCIOWO.

Jakość ruchu, obserwacji, techniki. Ruchu sprawia, że stajesz się NIEPRZEWIDYWALNY, obserwacja daje Ci kontrolę nad grą, a dzięki temu technika staje się użyteczna w rywalizacji. 

Kwintesencją tego stał się projekt MajerFootball ,,from head to foot", a teraz moje główne skupienie na mistrzowskiej jakości ruchu. 

Jesteś ambitnym graczem, który chce trenować efektywniej?

Chciałbyś poruszać się z gracją, nieprzewidywalnością?

Dołącz do wspaniałej drogi ku mistrzowskiej jakości ruchu! Przyszykowałem dla Ciebie przewodnik, który odkryje przed Tobą znaczenie tego aspektu, a również będę starał Ci się na podany adres wysyłać jak najwięcej wartościowych treści. 

Jeśli chcesz być na bieżąco, pobrać darmowy przewodnik, zostaw mi swojego maila poniżej. 

146k


37.1K


33.3k


Co mówią o mnie inni?

.