Pobierając eBooka  "Studio tatuażu a prawo. Sprawdź czy działasz legalnie"

możesz  bezpłatnie sprawdzić, czy Twoje studio tatuażu działa zgodnie z prawem, a Twój biznes jest bezpieczny.

Jeśli chcesz bezpłatnie sprawdzić, czy Twoje studio tatuażu działa zgodnie z prawem, a Twój biznes jest bezpieczny to eBook "Studio tatuażu a prawo. Sprawdź czy działasz legalnie" jest dla Ciebie.
Poznasz dzięki niemu podstawowe wymagania prawne obowiązujące w studiu tatuażu i samodzielnie wykonasz przegląd papierów prawnych swojego studia tatuażu.

Zrobisz to całkowicie samodzielnie, ale bez obaw - eBook został przygotowany przeze mnie tak, że poprowadzę Cię za rękę.

Najpierw opisuję dane zagadnienie prawne dotyczące studia, a potem zadaję Ci do niego pytania kontrolne. Dzięki czemu w łatwy sposób sprawdzisz czy dany obszar prawny jest u Ciebie w studiu zaopiekowany, czy może wymaga jeszcze trochę uwagi.

W eBooku omawiam m.in.: zagadnienia związane z zatrudnieniem, odpowiedzialnością, dokumentacją w studiu czy dostosowaniem lokalu do wymogów Sanepidu. Wszystko krok po kroku, w wybranym i dogodnym dla Ciebie momencie.

Co zyskujesz zapoznając się z eBookiem "Studio tatuażu a prawo. Sprawdź czy działasz legalnie"?

Rzetelną wiedzę o prawie w studiu tatuażu, która pozwoli Ci na świadome podjęcie dalszych decyzji prawnych

Możliwość sprawdzenia czy działasz zgodnie z prawem i Twoje studio jest gotowe na możliwe kontrole właściwych organów

Świadomość obszarów prawnych nad którymi należy popracować – dzięki odpowiedzi na pytania kontrole znajdujące się pod każdym poruszanym tematem

Czas – zapoznanie się z eBookiem i odpowiedź na 29 pytań nie zajmie Ci dłużej niż 45 minut, a da Ci ogrom wiedzy na temat Twojego biznesu i jego kondycji prawnej

.